Mirė Lietuvos estrados legenda Vitalija Katunskytė

Vitalija Katunskytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečiadienį Lietuvą pasiekė skaudi žinia – mirė legendinė atlikėja Vitalija Katunskytė. Lietuviškos estrados pažiba anapilin iškeliavo eidama 68-uosius metus.

Mirė Lietuvos estrados legenda Vitalija Katunskytė.

Apie skaudžią netektį portalui Žmonės.lt patvirtino V.Katunskytės dukros Monikos buvęs vyras Kęstutis Blažys.

Jis patvirtino, kad dainininkė mirė trečiadienį, sausio 18-ąją, savo namuose.

„Vitaliją šiandien namuose rado anūkas“, – portalui Žmonės.lt sakė K.Blažys.

Jis nurodė, kad apie mamos mirtį Monika Katunskytė sužinojo būdama Londone. „Rytoj lėktuvu ji grįš į Lietuvą“, – patikslino jis.

Kol kas V.Katunskytės mirties priežastis nėra žinoma.

Vitalija Katunskytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Bene populiariausia atlikėja Palangoje, estrados žvaigždė Vitalija Katunskytė paskutiniais metais susidūrė su didesnėmis sveikatos problemomis. Dėl stuburo skausmo moteris sunkiau vaikščiodavo, vis dažniau ją buvo galima pamatyti prisėdusią net ir koncertų metu.

„Man būtų reikalinga operacija, nes stubure yra užspaustas nervas, bet tokio amžiaus gydytojai operuoti nepataria – sako, kad jeigu operuos, 50 proc. tikimybė, kad sėdėsiu vežimėlyje. Tad kam man rizikuoti? Geriau jau įsikibti kam nors į parankę“, – portalui 15min 2021-ųjų vasara pasakojo V.Katunskytė.

Dar tų pačių metų vasarą atlikėja džiaugėsi, kad nors ir kamuoja sveikatos problemos, ji neprarado vidinio optimizmo ir toliau intensyviai koncertavo Palangoje.

„Dainuoju, koncertų be proto daug, rokenrolo gyvenime netrūksta, o tai svarbiausia“, – tąkart šypsodamasi kalbėjo V.Katunskytė.

Vitalija Katunskytė / V. Ovadnevo nuotr.

Legendinė atlikėja buvo neatsiejama nuo Palangos. Jos muzika į Basanavičiaus gatvę traukdavo tūkstančius.

„Aš turiu ir šiaip nemažai pasirodymų, bet koncertuoju čia dėl to, kad Palanga man reikalinga kaip oras, kaip narkomanui narkotikas“, – apie savo meilę pajūrio miestui yra sakiusi Vitalija.

Vitalija Katunskytė buvo ryški Lietuvos estrados dainininkė. Gimė 1955 metais Šiauliuose. V.Katunskytės populiariausios dainos: „Pražydo sodai“, „Aš moteris“, „Tau meluoti negaliu“, „Balta lelija“.

Fotogalerija:

Vitalija Katunskytė (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau