Aiškėja George'o Michaelo laidotuvių detalės: bičiulį dainomis pagerbs ir Eltonas Johnas

George'o Michaelo laidotuvėse dainuos jo geras draugas Eltonas Johnas / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.
George'o Michaelo laidotuvėse dainuos jo geras draugas Eltonas Johnas / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-29 14:13
AA

Praėjus penkioms dienoms po britų popmuzikos žvaigždės George'o Michaelo (1963–2016) mirties pradeda aiškėti, kur ir kaip jis bus palaidotas.

Pranešama, kad su George'u Michaelu bus atsisveikinta per dvi ceremonijas: viena bus skirta tik jo artimiesiems ir draugams, o kita bus vieša, skirta gerbėjams.

Taip pat pranešama, kad dainininkas greičiausiai bus palaidotas Highgate kapinėse Šiaurės Londone, greta savo motinos Lesley, kuri mirė nuo vėžio 1997-aisiais.

„George'o meilė motinai (ir po jos mirties) išliko tokia pat stipri, kokia buvo visą laiką, ir jis visada sakė, kad viliasi kada nors vėl būti su ja, – „The Sun“ sakė šaltinis iš dainininko aplinkos. – Jis būtų to norėjęs. George'o Michaelo šeima turi privatų plotą, kur yra palaidota jo motina, ir ten dar yra vietos kitiems (būti palaidotiems).“

George'o Michaelo artimieji oficialios informacijos apie jo laidotuves kol kas dar nepraneša – atsisveikinimo ceremonijos detalės tebederinamos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Geriausios George'o Michaelo dainos: kūriniai, dėl kurių prisiminsime muzikos legendą

Koncertuos Eltonas Johnas

Kaip skelbia „Metro“, geras George'o Michaelo bičiulis seras Eltonas Johnas per laidotuves planuoja atlikti jų 1991-ųjų duetą „Don’t Let The Sun Go Down On Me“.

Šią dainą Eltonas Johnas įrašė dar 1974 metais, tačiau po 11 metų jis kartu su George'u Michaelu atliko ją per „Live Aid“ koncertą. Vėliau jiedu įrašė šią dainą studijoje ir naują jos versiją išleido 1991-aisiais.

Mirror.co.uk šaltinių žiniomis, Eltono Johno pasirodymas George'o Michaelo laidotuvėse turėtų būti toks pat jautrus, kaip ir per princesės Dianos laidotuves 1997-aisiais. Jose Eltonas Johnas dalyvavo kartu su George'u Michaelu, kuris buvo geras princesės draugas.

Princesė Diana ir George'as Michaelas / „Scanpix“ nuotr.

„Ten bus tiek daug gedinčiųjų ir draugų. Tai bus didžiausios laidotuvės nuo George'o bičiulės Di (princesės Dianos, – red. pas.) laidotuvių. Eltonas dainuos, ką jis darė ir per Dianos laidotuves kaip finalinį atsisveikinimą“, – Mirror.co.uk sakė gerai informuotas šaltinis.

George'as Michaelas ir Eltonas Johnas draugais buvo daugybę metų. Sužinojęs apie bičiulio mirtį, Eltonas Johnas „Instagram“ paskyroje pasidalijo bendra jų nuotrauka ir parašė: „Esu didžiuliame šoke. Netekau mylimo draugo – geriausios, dosniausios sielos ir puikaus artisto. Mano širdis su jo šeima, draugais ir visais jo gerbėjais“.

Eltonas Johnas trečiadienį per savo koncertą Las Vegase pagerbė George'ą Michaelą, atlikdamas jau minėtąją dainą „Don’t Let The Sun Go Down On Me“. Susigraudinęs dainininkas susirinkusiems žiūrovams pasakė: „Kaip norėčiau, kad George'as būtų čia, jog padainuotų su manimi“. Eltonas Johnas padainavęs atsuko nugarą žiūrovams ir, anot liudininkų, buvo panašu, kad verkia.

15min primena, kad George'as Michaelas anapilin iškeliavo gruodžio 25-ąją savo namuose Oksfordšyre. 53 metų dainininkas mirė dėl širdies nepakankamumo.

Mirė George'as Michaelas (29 nuotr.)
+23