Aistė Lasytė į sceną ant kojūkų žengė pasitreniravusi vos dvi dienas

Aistė Lasytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Aistė Lasytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-26 14:58
AA

Dainininkė Aistė Lasytė mėgsta būti originali. Jos neeiliniai pasirodymai „Auksiniame balse“ sulaukia didelio televizijos žiūrovų palaikymo. Vos prieš kelias dienas ji filmavosi specialioje Naujametinėje projekto laidoje, kurioje į sceną žengė su kojūkais.

Iš nuostabos aikčioję žiūrovai šnabždėjosi spėliodami, kaip Aistei pavyks gerai sudainuoti ir ar viduryje pasirodymo ji tiesiog nenuvirs nuo scenos. Tačiau po sėkmingo numerio atlikėja gali atsipūsti – pirmas blynas nebuvo prisvilęs.

Tiesa, pasitreniruoti vaikščioti neva ilgomis kojomis teko. Gaila tik, kad tam gal buvo skirta per mažai laiko – Aistė vaikščioti su kojūkais pradėjo mokytis likus vos dviem dienom iki pasirodymo.

„Nebuvo kada treniruotis. Pabandžiau – situacija neatrodė labai prasta, bet galvoju, jei jau krisiu, jei nepavyks, tiek to. Svarbiausia – neišsigąsti, neįsitempti ir kuo mažiau bijoti pačios baimės“, – Žmonės.lt sakė ji.

Aistė Lasytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Naujųjų išvakarėms ruoštoje laidoje Aistė atliko žaismingą Laimio Vilkončiaus kūrinį pavadinimu „Dideli nykštukai“. Jo priedainyje skamba žodžiai: „Gal atrodom mes keistai dideli nykštukai. Kas nenori nieko, tas ir yra mažiukas.“

Idėją dainuoti dainą apie didelius nykštukus stovint ant kojūkų Aistė sugalvojo pati. Ją padrąsino ir kolegų pritarimas bei paraginimas nebijoti – juk ne tik netikėtai atrodys, bet ir ji pati išmoks šio to naujo.

Dar visai neseniai grupės „Liūdni slibinai“ narė televizijos žiūrovų simpatijas papirko drauge su močiute Ona Česlova Lasiene duetu užtraukusi lietuvių liaudies dainą „Leliumai“. Tuomet Žmonės.lt Aistė sakė, kad jos dainuodavo kartu nuo vaikystės.

Aistė Lasytė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Artimą ryšį su močiute palaikanti Aistė aplankyti ją nusprendė ir per Kalėdas. Per šventes jų šeimoje O.Č.Lasienė visuomet surengia smagų teatrališką pasirodymą, visiems iš didelio maišo padalina dovanas.

„Vienos tradicijos laikomės kasmet. Močiutės visuomet persikūnija į kokį nors personažą. Ji tampa tai Kalėdų Seneliu, tai kokia undine, bet kuo. Eina į kostiumų parduotuves, prisiperka visokių gėrybių, pasipuošia. Visi žino, kad kasmet taip bus, net jei ir kam nors nėra nuotaikos, ji vis tiek ima maišą su dovanomis ir sukuria šventinę nuotaiką“, – Žmonės.lt linksmai pasakojo Aistė.

Šventinio „Auksinio balso“ koncerto filmavimas (68 nuotr.)
+62