Aistringame TV šou „Salsamanai“ – garsūs veidai: tarp jų ir J.Jurkutė, Monika Liu bei Tadas Gryn

Projekto „Salsamanai“ dalyviai / TV3 nuotr.
Projekto „Salsamanai“ dalyviai / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-19 15:55
AA

Laikais, kai nustebti ir būti nustebintiems tampa vis sunkiau, televizijos žiūrovų lauks ypatinga kelionė. Tokia, kuri privers pamiršti viską, ką žinojote ir matėte iki tol. Kuri leis suvokti, kad nieko panašaus iki tol nebuvote nei patyrę, nei girdėję. Tokią, po kurios aplankys dvejopi jausmai – vieni tuoj pat norės pakartoti tai ir vėl, o kiti – niekuomet daugiau nebegrįžti atgal.

Ir viskas dėl to, jog jūsų laukia kelionė laiku į paslaptingiausią pasaulio šalį Kubą, pro 8 ryškiausių Lietuvos garsenybių akis, jausmus ir… salsos šokio ritmus. Tai – kelionė, kurios negalėsite pamiršti. Jaudinantis, aistringas ir vienintelis toks šokių, nuotykių, o kartu – ir skaudžios istorinės dokumentikos kupinas projektas „Salsamanai“ Lietuvos gyventojus užburs kiekvieną sekmadienį nuo kovo 3-iosios!

Tai – projektas, kuriame bus visko. Magiško grožio, visą kūną užliejančios aistros, sukrečiančių emocinių kontrastų ir šokiruojančių istorijos pamokų keisčiausioje pasaulio valstybėje.

Su jokia kita pasaulio šalimi nesulyginamoje Kuboje skirtingos kultūros ir epochos susimaišo su fantastiško grožio gamta, o apie skurdą primenančios nuolatos tuščios parduotuvių lentynos – su gardžiausios kavos kvapu ir nuoširdžiausiomis vietinių šypsenomis. Šypsenomis, kurias sukuria visur skambanti salsos muzika ir kiekviename fantastiškame balto smėlio paplūdimyje, romantiškiausioje Havanos senamiesčio gatvėje, turistams nežinomame apleistame restorane ar didžiausioje miesto aikštėje užvaldantys šokio ritmai.

Projekto „Salsamanai“ dalyviai / TV3 nuotr.

„Tai nebuvo tik salsa“, „Aš atėjau šokti meilę“ – tokie žodžiai visai neatsitiktinai skambės ir iš 8 charizmatiškų Lietuvos garsenybių lūpų, atrasiančių universalią šokio kalbą. Laimės ašaras keis skaudūs sukrėtimai, o meilę vietiniams, salsai ir tiesiog gyvenimui – įspūdžiai, kurie privers galvoti, realybė tai ar sapnas.

Tai patirti pasiryžo 4 moterys – viena mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė, Venesueloje užaugusi aktorė Gailė Butvilaitė, dainininkė Monika Liu ir kylanti aktorė Ugnė Zavistauskaitė. Joms kompaniją palaikys 4 vyrai – dainininkai Edgaras Bechteris ir Norbertas Liatkovskis, garsus šalies aktorius Tadas Gryn ir buvęs krepšininkas Simas Buterlevičius. Kuboje jų lauks pažintis su vietiniais profesionalais, kuriems salsa – kur kas daugiau nei tik pramoga. Tai – jų gyvenimo būdas, kuriuo jie pasiryžę užkrėsti ir kiekvieną lietuvį. Tiek tą, kuris projekte dalyvaus, tiek ir tą, kuris ištikimai kiekvieną šoki judesį stebės vis labiau šylančiais pavasario vakarais.

Tačiau „Salsamanai“ – projektas apie kur kas daugiau nei tik šokį. Salsa ir iš jos ateinantis džiaugsmas čia susipins su kur kas liūdnesne Kubos istorija, vietinių pasakojimais ir sunkia kasdienybe. Taip pat – kelionėmis, niekuomet neregėtos gamtos grožiu, pasakiška architektūra ar pasivažinėjimais ryškiausių spalvų automobiliais. Tokia speciali pažinimo laida „Salsamanai. Kuba“ su Mindaugu Stasiuliu ir Akvile Kavaliauskaite nuo kovo žiūrovų lauks televizijos ekranuose.

Laikais, kai nuoširdžių pirmų kartų gyvenime lieka vis mažiau, pasiryžkite būti nustebinti. Kiekvieno žiūrovo laukia neįtikėtinai plati jausmų paletė, o 8 lietuviams, kurie su tuo susidurs pirmą ir gal net paskutinį kartą gyvenime, šis nuotykis amžinai siesis su pačiais stipriausiais išgyvenimais bei amžina draugyste.

„Salsamanai“ – nuo kovo 3 d. per TV3!