Su „Šokiais kam per 30 (ir širdyje)“ po Lietuvą keliaujanti I.Stonkuvienė: „Tai svajonės išsipildymas“

Indrės Stonkuvienės renginys Panevėžyje / Katažynos Polubinskos nuotr.
Indrės Stonkuvienės renginys Panevėžyje / Katažynos Polubinskos nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-10-21 10:53
AA

Jau eilę metų unikalius renginius, skirtus tik moterims, organizuojanti televizijos laidų vedėja, įvairių socialinių iniciatyvų autorė bei reklamos agentūros „IS agency“ vadovė Indrė Stonkuvienė sako, kad kiekvienas vakaras yra išskirtinis. Penktadienį Panevėžyje šimtus moterų subūrusi ji neslėpė džiaugsmo.

Su programa „Šokiai kam per trisdešimt (ir širdyje)“ po Lietuvos bei užsienio miestus keliaujanti I.Stonkuvienė renginio metu liko atvira:

„Šie vakarai yra mano didelės svajonės išsipildymas. Tai vakaras, kada mes galime jaustis visiškai laisvos, palaikyti viena kita, o ne konkuruoti.“

Indrės Stonkuvienės renginys Panevėžyje / Katažynos Polubinskos nuotr.

Anot televizijos laidų vedėjos, vakarėlio pavadinime užkoduotas „trisdešimtmetis“ toli gražu nereiškia, kad vakarai skirti tik toks, kurioms trisdešimt metų ir virš.

„Tai savotiškas pajuokavimas, kad mes, moterys, viską gyvenime darom greičiau. Mes greičiau bręstam, prisiimam įvairias atsakomybes, roles ir visai nesvarbu ar mums 21-eri, ar 71-eri. Deja, greičiau ir rimstam, pamirštam save, savo poreikius. Šis vakarėlis yra tarsi priminimas, kad mums būtina atsitrūkti, pasisemti geros nuotaikos“, – kalbėjo ji.

„Kai buvau dar paauglė, mieste pamačiau plakatą – „Šokiai kam per trisdešimt“ – tuo metu, neslėpsiu, galvojau, Dieve mano, kaip tie seniai dar šokti nori... Dabar su savo gyvenimiška patirtimi, galiu pasakyti, kad tikrai nori. Prigesusios gali būti ir 25-erių moterys, kurioms labai reikia tiesiog gerai pasijuokti iš puikiai pažįstamų gyvenimo situacijų.“

Pasak įvairių socialinių iniciatyvų autorės, pačios organizuojami renginiai jai labai svarbūs.

„Visada tikėjau ir tikiu, kad ši veikla turi prasmę ir yra reikalinga. Ko ne kiekvieną dieną sulaukiu žinučių iš moterų apie jas kamuojančius vargus ir problemas. Dažna jų jaučiasi nesuprastos, pavargusios, neturinčio laiko sau. Šie renginiai tarsi geros energijos mainai, kur kiekviena gali prisiminti, save, pagaliau atsipalaiduoti ir skirti laiko mylimoms moterims“, – savo mintimis dalijosi I.Stonkuvienė.

Indrės Stonkuvienės renginys „Šokiai kam per trisdešimt (ir širdyje)“ Panevėžyje (28 nuotr.)
+22