Aktorė Aušra Štukytė ir Dmitrijus Radinas tapo tėvais: gimusiai dukrai – išskirtinis vardas

Aušra Štukytė ir Dmitrijus Radinas / Jovitos Balčiūnaitės ir Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorė Aušra Štukytė-Radin su vyru technologijų ekspertu Dmitrijumi Radinu sulaukė tikrai ypatingos Kalėdų dovanos. Žmonės.lt žiniomis, iškart po švenčių, gruodžio 27-ąją po pietų pasaulį išvydo jų mažylė.

Vardą pirmagimei pora buvo išrinkusi iš anksto. Laimingi tėvai mergaitę pavadino Tala.

Talos vardą galima išgirsti daugelyje tautų ir kultūrų – nuo indėnų iki skandinavų, jis turi keletą gražių reikšmių: „auksas“, „žvaigždžių deivė“, „kilmingoji“.

„Bet turbūt svarbiausia – kad abi esame sveikos ir jaučiamės puikiai, – Žmonės.lt prisipažino Aušra. – Nekantravome susitikti su dukra, jau buvau ir emociškai, ir fiziškai tam pasiruošusi. Ji gimė 3170 gramų svorio, 53 centimetrų ūgio, tamsiaplaukė, riestanosė – visa į tėtį! Sulaukėme jos Vilniaus gimdymo namuose: personalas čia nuostabus, visi labai dėmesingi, atsakingi profesionalai. Jaučiuosi kaip namuose, kas yra labai svarbu, kai gimsta pirmas vaikas.“

Išvydę savo dukrą, abu tėveliai neslėpė džiaugsmo ašarų. „Pirmąją parą ji daug miegojo ir mums leido miegoti, o dabar jau įgauname ritmą, atsigauname, pratinamės vieni prie kitų“, – portalui Žmonės.lt sakė laiminga mama.

Aušros Štukytės ir Dmitrijaus Radino vestuvės / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Apie pirmos savo ir Dmitrijaus atžalos atėjimą į pasaulį Aušra paskelbė socialiniuose tinkluose.

Pasitikdami gruodį gimusį vaikelį, pora po daugiau nei dešimtmečio draugystės dar spalio 25 d. sumainė aukso žiedus Vilniuje. Žurnalo „Žmonės“ žiniomis, po vedybų Aušra pasirinko dvigubą pavardę ir tapo Štukyte-Radin.

Žengti lemtingą žingsnį porą paskatino būsimasis vaikelis. „Pavasarį mudviem su Dima keliaujant po Portugaliją aš sužinojau, kad laukiuosi, – žurnalui „Žmonės“ pasakojo aktorė. – Net ir geroji žinia neprivertė iškart pradėti planuoti vestuvių. Bet kuo labiau artėja gimdymo data, tuo atidžiau ėmiau įsiklausyti į bičiulių patarimus.“

Būsimieji tėveliai sužinojo, jog nesusituokusioms poroms gimdymo namuose tenka susidurti su įvairiais teisiniais niuansais: vos gimęs vaikelis gauna ne tėčio, o mamos pavardę, vėliau skubama ją keisti, o kūdikio tėtis turi teisiškai patvirtinti, jog jis tikrai nori būti kūdikio tėtis.

„Paprasčiau bus tiesiog susituokti“, – nutarė Aušra ir Dmitrijus. Civilinės metrikacijos skyriuje jiedu pasirinko artimiausią tinkamą vedybų datą – antradienį, spalio 25-ąją.

Po ceremonijos jaunavedžiai pakvietė svečius atšvęsti ypatingos progos sostinės restorane „Saint Germain“. „Galbūt kada nors iškelsime ir didelį prašmatnų vestuvių pokylį, – žadėjo jie. – O kol kas mums svarbiausia – sėkmingai sulaukti trečiojo šeimos nario.“

Vestuvių fotogalerija:

Aušros Štukytės ir Dmitrijaus Radino vestuvės (16 nuotr.)
+10

Žinią apie laukiamą šeimos pagausėjimą aktorė A.Štukytė pranešė dar rugpjūčio pabaigoje savo feisbuko paskyroje.

„Su Dmitrijumi Radinu dalinamės dalinamės savo džiaugsmu ir prisiduodame į būsimų tėvelių gretas. Ačiū, Dieve, už palaiminimą ir tikėjimą“, – tuomet aktorė A.Štukytė, pasidalijusi dviem nuotraukomis, kuriose įamžintas kūdikio laukimas.

A.Štukytė apie santykius su mylimuoju D.Radinu pernai pasakojo ir portalui 15min, duodama interviu 43-iojo gimtadienio proga. Moteris džiaugėsi, kad šiuose santykiuose dera ir parama vienas kitam, ir laisvė.

„Nepasakyčiau, kad mes supanašėjome, bet kad vienas kitam padedame, tai tikrai. Išlaikome savo individualumą ir neužgožiame vienas kito. Ir per visus šiuos metus tenka to mokytis. Likti savimi būnant kartu“, – kalbėjo Aušra.

Paklausta, ko konkrečiai išmoko sutikusi Dmitrijų, aktorė atsakė šmaikščiai.

„Aš išmokau įsijungti kompiuterį, atsisiųsti failą, programėlę instaliuoti. Truputį ironizuoju ir juokauju, bet iš tikrųjų to išmokau. O Dima išmoko, kad nereikėtų raudonų rūbų skalbti su baltais“, – juokėsi pašnekovė.

Fotogalerija:

Aušra Štukytė su sužadėtiniu Dmitrijumi Radinu (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau