Aušra Štukytė su sužadėtiniu Dmitrijumi Radinu taps tėvais: aktorė laukiasi pirmagimio

Aušra Štukytė ir Dmitrijus Radinas / Jovitos Balčiūnaitės, asmeninio albumo nuotr.
Aušra Štukytė ir Dmitrijus Radinas / Jovitos Balčiūnaitės, asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-29 09:45
AA

Aktorė Aušra Štukytė ir jos sužadėtinis Dmitrijus Radinas išgyvena naują ir labai džiugų asmeninio gyvenimo etapą – pora ant rankų jau greitai sūpuos pirmagimį.

Aušra Štukytė apie būsimą šeimos pagausėjimą pirmadienio rytą pranešė savo feisbuko paskyroje. Šia žinia ji mielai pasidalijo su portalo Žmonės.lt skaitytojais, tiesa, nuo platesnių komentarų susilaikė – kol kas kūdikio laukimo etapu nori džiaugtis privačiai.

„Su Dmitrijumi Radinu dalinamės savo džiaugsmu ir prisiduodame į būsimų tėvelių gretas.

Ačiū, Dieve, už palaiminimą ir tikėjimą“, – rašė aktorė, pasidalinusi ir dviem nuotraukomis, kuriose įamžintas laukimas.

Pora susižadėjo dar 2012 metais, tačiau tai nebuvo vienintelis kartas – Dmitrijus mylimajai Aušrai piršosi ne sykį. Visgi vestuves jiedu vis atidėlioja.

„Ne jūsų reikalas, kodėl neišteku“, – kreipdamasi į gandų kurstytojus, 2018-aisiais interviu 15min sakė A.Štukytė.

Gruodį, duodama interviu portalui 15min, ji pasakojo apie mylimo vyro paramą ir tai, jo dėka pasikeitė jos požiūris į gyvenimą.

„Nepasakyčiau, kad mes supanašėjome, bet kad vienas kitam padedame, tai tikrai. Išlaikome savo individualumą ir neužgožiame vienas kito. Ir per visus šiuos metus tenka to mokytis. Likti savimi būnant kartu“, – sakė A.Štukytė.

Paklausta, ko konkrečiai išmoko, aktorė atsakė šmaikščiai.

„Aš išmokau įsijungti kompiuterį, atsisiųsti failą, programėlę instaliuoti. Truputį ironizuoju ir juokauju, bet iš tikrųjų to išmokau. O Dima išmoko, kad nereikėtų raudonų rūbų skalbti su baltais“, – juokėsi pašnekovė.

Fotogalerija:

Aušra Štukytė su sužadėtiniu Dmitrijumi Radinu (19 nuotr.)
+13
Aušra Štukytė (69 nuotr.)
+63