Aktorė Kristina Radžiukynaitė svaigsta iš laimės: „Dabar – geriausias mano gyvenimo etapas“

Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-08-31 10:50
AA

Serialo filmavimai, renginiai, naujų dainų pristatymai, kūrybinės vaikų stovyklos, koncertai – tokia šiuo metu įtempta ir kupina veiksmo dienotvarkė lydi aktorę ir atlikėją Kristiną Radžiukynaitę. Karantino metu prikaupusi kūrybos atlikėja jau dalinasi ja su klausytojais ir žada dar ne vieną siurprizą.

„Dabar įrašinėju savo pirmąjį albumą. Mini albumą, todėl pristatinėju dainas vieną po kitos. Tai man šiuo metu tai yra didžiausias įvykis ir svarbiausias momentas, ties kuriuo ir koncentruojuosi. Apie tai svajojau jau labai seniai ir pagaliau prasidėjo šios svajonės įgyvendinimas”, – atskleidė K.Radžiukynaitė

Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis

Intensyviai koncertuojanti Kristina, pasislėpusi po sceniniu vardu KaYra, džiaugiasi, kad ši vasara kitokia, įkvepianti ir gyvybinga. O pagaliau grįžęs nuovargis jai teikia tik geriausias emocijas, bet ir grąžino gyvenimo ritmą, kuris jai yra itin artimas. „Galutinės datos, kada albumas bus išleistas, neturime, tačiau rudenį pasirodys trečioji mano albumo daina. Labai džiaugiuosi, nes po truputį atrandu savo, kaip atlikėjos stilių. Kadangi dauguma mane labiau žino, kaip aktorę, o ne atlikėją, tai čia yra labai svarbus mano gyvenimo etapas“, – pasakojo pirmadienį, rugsėjo 6-ąją startuosiančio LNK serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė.

Kristina Radžiukynaitė, Skaistė Vievesė, Oneida Kunsunga / Asmeninio albumo nuotr.

Jau trečiajame LNK serialo „Monikai reikia meilės“ sezone vaidinsianti aktorė pripažino, kad šis sezonas ypatingas. Filmavimo aikštelė su kolegomis tapo tarsi antri namai ir labiau primena laisvalaikį nei darbą. „Šis sezonas bus kitoks, nei pirmieji du. Pirmą kartą filmavimai vyksta vasarą, todėl tai bus labai vasariška ir gaivu. Ypatingas dėmesys bus skiriamas serialo draugių draugystei, jų vieningumui sprendžiant įvairias problemas. Tačiau įgyvendinti nebus taip ir sunku, kadangi su Skaiste Vievese ir Oneida Kunsunga labai gerai sutariame ir realybėje. Galiu jas vadinti ne tik kolegėmis, bet ir draugėmis“, – gražių žodžių aktorėms negailėjo Kristina

Šiuo metu ypatingai daug muzikuojanti aktorė K.Radžiukynaitė atskleidė, kad mielai savo muzikinę kūrybą išgirstų ir seriale. „Niekada negali žinoti! Gal kuri nors iš naujausių mano dainų nuskambės ir seriale, kuriame pati vaidinu! Reikės pasikalbėti su prodiuseriu“, – šypsenos neslėpė Kristina.

Yra posakis, jog laimė mėgsta tylą, jo laikosi ir niekada šypsenos nestokojanti aktorė Kristina. Su savo mylimuoju Justu Girdvainiu susipažinusi šokių projekte ji nedaugžodžiavo ir trumpai apibūdino šiuo metu ją supančius jausmus. „Kai tiek veiklų šiuo metu turiu, tai Justas tiesiog varo mane iš namų... Juokauju! Ką galiu pasakyti, esu labai laiminga ir turiu begalinį jo palaikymą. Kai nori, laiko randi viskam, man pavyksta viską suderinti. Dabar yra pats geriausias mano gyvenimo etapas, liko tik metai iki mano trisdešimtmečio, jaučiu tarsi brandos ir moteriškumo periodą. Labai įdomus laikotarpis“, – kalbėjo serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė K.Radžiukynaitė.

„Aš labai pamilau šokį, tai nutiko projekto ir mano partnerio dėka. Supratau, kaip mano kūnas gali judėti, pajutau savo kūną. Juk šokdamas irgi gali pasakoti savo istorijas, išsireikšti kūrybiškai. Su Justu šokame ir toliau, todėl rudenį padovanosime ne vieną šokį žiūrovams, tai bus tarsi atskiras projektas“, – apie ateities planus atviravo K.Radžiukynaitė

Trečiasis LNK serialo „Monikai reikia meilės“ sezonas kartu su naująjį sezoną pradėsiančia LNK - jau nuo rugsėjo 6 dienos, 21 val. pirmadieniais – ketvirtadieniais.

Fotogalerija:

Kristina Radžiukynaitė-KaYra (11 nuotr.)
+5