Aktorė Lena Dunham pasmerkė apsinuoginusių garsenybių nuotraukų paviešinimą

Lena Dunham / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Lena Dunham / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2014-09-01 18:32
AA

Aktorė Lena Dunham pasmerkė paslaptingąjį programišių, kuris paviešino apsinuoginusių garsenybių nuotraukas.

Sekmadienį nežinomas programišius internete paskelbė daugiau nei šimto garsių moterų nuotraukas, kurios buvo darytos vien asmeniniam archyvui.

Dabar serialo „Merginos“ („Girls“) žvaigždė Lena Dunham kreipėsi į savo gerbėjus, ragindama neplatinti tų nuotraukų ir jų nežiūrėti.

„Reikia turėti galimybę pasirinkti, kaip dalintis savo kūnu. Palaikykite tas moteris ir nežiūrėkite į tas nuotraukas. Atsiminkite, apžiūrinėdami tas nuotraukas jūs vėl ir vėl išniekinate tas moteris. Tai negerai. Rimtai, neužmirškite, kad šias nuotraukas pavogęs ir išplatinęs žmogus yra ne programišius, o lytinis nusikaltėlis“, – savo „Twitter“ tinkle rašė aktorė.

Jennifer Lawrence ir Mary Elizabeth Winstead patvirtino, kad nuotraukos yra autentiškos, tačiau pasmerkė jų teisės į privatumą pažeidimą. Jennifer Lawrence ir modelio Kate Upton advokatai grasina imtis teisinių veiksmų.

„Suprantama, kad tai sunkus mūsų klientės, Kate Upton, teisės į privatumą pažeidimas. Mes ketiname imtis visų galimų veiksmų prieš tuos, kurie platins arba daugins šias neteisėtai gautas nuotraukas“, – nurodoma gražuolės advokato pareiškime.

Tuo tarpu Ariana Grande ir Victoria Justice tvirtina, kad jų nuotraukos yra padirbtos.