Aktorė Reese Witherspoon skiriasi su vyru Jimu Tothu: santuoka truko 12 metų

Reese Witherspoon ir Jimas Tothas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Reese Witherspoon ir Jimas Tothas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-25 09:23
AA

Trečiadienį 47-ąjį gimtadienį atšventusi aktorė, prodiuserė Reese Witherspoon ir jos vyras, talentų agentas Jimas Tothas nutraukia santuoką. Žinią apie skyrybas jie pranešė penktadienį, paskelbdami bendrą pareiškimą. Data – neatsitiktinė: sekmadienį pora turėjo švęsti 12-ąsias vestuvių metines.

Penktadienį bendrą pareiškimą išplatinę Reese Witherspoon ir Jimas Tothas pareiškė, kad santuoką nutraukia „su gilia meile ir gerumu“.

„Turime pasidalyti asmeninėmis naujienomis... Labai rūpestingai ir apgalvotai priėmėme sunkų sprendimą išsiskirti, – rašė jie. – Kartu praleidome tiek daug nuostabių metų ir judame pirmyn su gilia meile, gerumu ir abipuse pagarba viskam, ką sukūrėme kartu.“

„Didžiausias prioritetas žengiant į kitą etapą yra mūsų sūnus ir visa mūsų šeima, – pridūrė jie. – Šie klausimai niekada nebūna lengvi ir yra labai asmeniški. Tikrai vertiname visų pagarbą mūsų šeimos privatumui šiuo metu.“

Portalui „People“ šaltinis sakė, kad R.Witherspoon ir J.Tothas „yra geriausi draugai“, o sprendimas skirtis yra draugiškas.

„Jie labai pasiryžę kartu auginti vaikus. Jie investuoja į visą savo šeimą ir stengiasi, kad visiems tai vyktų kuo sklandžiau“, – sakė informatorius.

R.Witherspoon ir J.Tothas apie savo sužadėtuves paskelbė 2010 m. gruodį, o vėliau, 2011 m. kovą, jiedu surengė ramią vestuvių ceremoniją aktorės rančoje Kalifornijoje. Buvę sutuoktiniai kartu susilaukė sūnaus Tennessee Jameso (10).

Reese Witherspoon ir Jimas Tothas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

2012-aisiais, duodama interviu žurnalui „ELLE“ R.Witherspoon pasidalijo savo ir tuometinio vyro pažinties istorija. Pirmą kartą su J.Totu ji susitiko draugės namuose netrukus po išsiskyrimo su Jake'u Gyllenhaalu. Aktorė tikino, kad jis buvo „tikrai geras žmogus“, padėjęs jai išvengti nemalonios situacijos.

„Tai įvyko netikėtai. Prie manęs kabinėjosi tikrai girtas vaikinas, darė iš savęs idiotą ir šaukė ant manęs, – tuomet pasakojo Reese ir vaizdavo, kaip nerišliai kalbėdamas, užsimerkęs ir rodydamas pirštu jai į veidą vaikinas į ją kreipėsi. – „Tu manęs nepažįsti“. O aš: „Taip, žinau. Aš tavęs nepažįstu!“ Jimas priėjo ir pasakė: „Atleiskite mano draugui. Jis ką tik su kažkuo išsiskyrė.“ Jimas buvo tikrai geras draugas, ištraukęs jį iš tos situacijos. Jis toks ir yra – tikrai geras žmogus.“

R.Witherspoon taip pat turi du vaikus su buvusiu vyru Ryanu Phillippe'u: 23 metų dukrą Avą ir 19 metų sūnų Deaconą.