Aktoriaus Johnny Deppo bėdos – dėl sesers ir buvusios žmonos

Johnny Deppas / Vida Press nuotr.
Johnny Deppas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-03 19:46
AA

Amerikiečių aktorius Johnny Deppo (53) finansiniai reikalai, švelniai tariant, labai prasti. Jis iki šiol teisiasi su savo vadybininkais.

Prieš pusmetį aktorius apkaltino vadybos kompaniją „The Management Group” sukčiavimu. Reikalavo, kad atlygintų 25 milijonų dolerių netektį.

Vadybininkai savo ruožtu teigia, kad aktorius pats kaltas dėl bankroto – net žinodamas apie jį, toliau leido dideles sumas pinigų. Teigiama, kad ant bankroto ribos žvaigždė atsidūrė dėl savo trejais metais vyresnės sesers Christi Dembrowski kaltės.

Ji susieta su broliu ir verslo reikalais – yra atsakinga už prodiuserinę jo veiklos dalį. Ji brolį ir supažindino su „The Management Group” kompanijos žmonėmis dar apie 1990 metus. Pradėjus dirbti kartu, kompanija leido Johnny Deppo seseriai naudoti pinigus asmeninėms reikmėms – atostogoms, savo dukters vestuvėms. Tokį leidimą ji gavo, nes įbaugino kompaniją.

„Jis mano brolis. Jo pinigai – mano pinigai“, – taip ji atremdavo prašymą pasiaiškinti dėl išleistų sumų.

Dėl Christi Dembrowski aktorius negaudavo finansinių ataskaitų.

Kol vyksta teismo procesai, aktorius jau paskelbė parduodąs 5 savo nekilnojamojo turto objektus.

Pasak „The Hollywood Reporter“, net ir žinodamas apie gresiantį bankrotą, jis išleido 3 milijonus dolerių savo dievinamo žurnalisto Hunterio Stocktono Thompsono garbei – surengė patrankos salvę virš kanjono. 18 milijonų dolerių kainavo 15 metrų jachta, vynui kas mėnesį reikėdavo 30 tūkstančių dolerių, 200 tūkstančių dolerių – privatiems skrydžiams, 150 tūkstančių dolerių apsaugai, o dar 300 tūkstančių dolerių per mėnesį – aptarnaujančiam personalui (40 žmonių).

Aktorius dar turi problemų ir dėl buvusios žmonos Amber Heard. Jiedu išsiskyrė prieš metus, išleista tam vėl daugybė pinigų – buvusi žmona kaltino vyrą smurtu.

Johnny Deppas ir Amber Heard / „Scanpix“/AP nuotr.

Praėjusį lapkritį pačią Amber Heard į teismą padavė filmo „Londono laukai“ kūrėjų kompanija už kontrakto nesilaikymą. Jį pasirašydama aktorė žinojo, kad kai kuriose scenose turės filmuotis nuoga. Vėliau to kategoriškai atsisakė ir teko keisti scenarijų, pasitelkti dublerę. Amber Heard filmo kūrėjus apkaltino tuo, kad dublerės įvedimas nesuderintas su ja, po seksualių scenų, kuriose ne Amber Heard, aktorė atrodo „nerimtai“.

Aktorė nesutiko filmuotis nuoga, nes Johnny Deppas – dar būdamas jos vyru – namuose iškėlė skandalą. Tad kaltę Amber Heard verčia jam. Dabar filmo kūrėjai reikalauja iš Amber Heard 10 milijonų dolerių už tai, kad nesilaikė kontrakto ir dėl jos teko nutraukti filmavimą, keisti daugybę kitų detalių.

Johnny Deppo advokatai Amber Heard pretenzijas juokingomis ir prašo jų kliento nevelti į savus teisminius ginčus.