Aktorių Doną Johnsoną nuvylė dukros Dakotos sprendimas vaidinti filme „50 pilkų atspalvių“

Dakota Johnson filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ / Kadras iš vaizdo įrašo
Dakota Johnson filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ / Kadras iš vaizdo įrašo
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-03 22:00
AA

Amerikiečių aktorius, prodiuseris ir režisierius Donas Johnsonas nusivylė, kad jo dukra Dakota vaidins knygos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ekranizacijoje. Juostoje merginai skirtas pagrindinis vaidmuo.

„Miami Vice“ žvaigždė anksčiau teigė, kad yra visiškai ramus dėl to, kad dukra filmuosis erotinio britų rašytojos romano ekranizacijoje. Pasirodo, iš tiesų yra kitaip, rašo portalas Yahoo.com.

Kino legenda Tippi Hedren, kuri yra Melanie Griffith motina, Dakotos močiutė ir Dono uošvienė, atskleidė, ką iš tiesų galvoja jos buvęs žentas. „Aš suprantu, kad Donas Johnsonas yra labai nepatenkintas dėl dukters sprendimo vaidinti šiame filme. Panašiai jaučiuosi ir aš“, – sakė buvusi režisieriaus Hitchcocko mūza.  

Donas Johnsonas / „Scanpix“ nuotr.

Paklausta, ar ketina keliauti į kino teatrą ir pamatyti filmą, kuriame jos anūkei patikėtas pagrindinis vaidmuo, T.Hedren teigė: „Aš mačiau filmo anonsą ir man to pakako.“

Aktorės mama M.Griffith pasakojo, kad nematė „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ anonso ir nemano, kad eis žiūrėti filmo į kino teatrą. „Dakota pareiškė: „Mielieji, jūs negalite ateiti. Jokiu būdu nenoriu, kad jūs dalyvautumėte premjeroje ar eitumėte jo žiūrėti.“ Todėl mes neketiname to daryti. Prieš keletą dienų aplankėme ją filmavimo aikštelėje, kur buvo filmuojamos neutralios filmo scenos. Mačiau Kančių kambarį, buvau į jį užėjusi, nes norėjau pamatyti, kaip jis atrodo“, – pasakojo Melanie.

Donas Johnsonas / „Scanpix“ nuotr.

D.Johnsonas savo požiūrį apie dukters vaidmenį filme išdėstė dar birželį, dalyvaudamas laidoje „Good Morning Britain“. „Tai yra šeimos reikalas. Aš esu visiškai tikras, kad Dakota gali imtis vaidmens, kuris galbūt daugeliui žmonių atrodo, kad nėra jai tinkamas, ir jį paversti kažkuo ypatingu“, – sakė jis.

Dakotos patėvis, Antonio Banderas taip pat yra pasisakęs apie aktorės vaidmenį erotinio romano ekranizacijoje. „Aš pats praeityje esu vaidinęs panašaus žanro filmuose, todėl kas aš toks, kad galėčiau savo podukrai pasakyti, ką jai reikia daryti, o ko – ne. Aš neturiu teisės jai moralizuoti ir kažkaip smerkti. Esu įsitikinęs, kad ji bus fantastiška, nes ji yra labai protinga ir gera aktorė. Nuoširdžiai tuo tikiu“, – sakė A.Banderas per filmo „The Expandables 3“ pristatymą Didžiojoje Britanijoje.

„Kai ateis laikas, būtinai pažiūrėsiu filmą ir nešališkai jį įvertinsiu. Kai ekrane matai žmogų, kurį pažįsti, yra labai sunku jį kritikuoti ar vertinti“, – teigė aktorius.

Donas Johnsonas / „Scanpix“ nuotr.