Aktorius Billy Porteris skiriasi su vyru Adamu Smithu: santuoka truko šešerius metus

Billy Porteris, Adamas Smithas / „Scanpix“ nuotr.
Billy Porteris, Adamas Smithas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-07 21:47
AA

Žinomas aktorius Billy Porteris (53) ir Brodvėjaus žvaigždė Adamas Smithas nutarė pasukti skirtingais keliais. Pora santuokoje pragyveno šešerius metus.

Žinią apie Billy Porterio ir Adamo Smitho skyrybas pranešė „People“.

„Galiu patvirtinti, kad Billy Porteris ir jo vyras Adamas Smithas priėmė liūdną sprendimą nutraukti savo santuoką po šešerių metų.

Šis sprendimas buvo draugiškas ir abipusis, priimtas po ilgų svarstymų. Pradėdami kitą etapą, jie ir toliau myli ir palaiko vienas kitą.

Daugiau jokių komentarų iš abiejų pusių nebus ir būtų malonu, jei būtų gerbiamas jų privatumas“, – minėtam leidiniui komentavo B.Porterio atstovas Simonas Hallsas.

Billy Porteris, Adamas Smithas / „Scanpix“ nuotr.

B.Porteris ir A.Smithas susipažino 2009 m. per vieną vakarėlį. Maždaug po metų susitikinėjimo jie išsiskyrė, bet praėjus dar penkeriems metams vėl užmezgė romaną. Mylimieji susituokė 2017 m. sausio 14 d., praėjus dviem savaitėms po to, kai B.Porteris pasipiršo.

2017 m. aktorius pasakojo „People“, kodėl vedybos jam buvo svarbus įvykis.

„Mes abu užaugome šeimose, kuriose dėl to, kokie esame, buvome vadinami „bjaurastimi“. Mintis apie santuoką neturėjo jokio konteksto – apie tai nesvajojome, nes nebuvo jokio konteksto svajoti; tarsi buvo parodyta, kad santuokos šventumas nėra mums skirtas.

Taigi matant, kaip tai pasikeitė, kaip ta banga apsivertė, man vis dar užgniaužia kvapą; vis dar bandau rasti žodžių, kaip tai apibūdinti.

Nemaniau, kad man to reikia. Gyvenau su mintimi, kad tai tiesiog ne mums. Todėl, kai vieną dieną nuėjome gauti santuokos liudijimo, šis veiksmas buvo labai galingas“, – pasakojo B.Porteris.