Aktorius N.Cannonas pasidalijo kalėdine šeimos nuotrauka: pagerbė ir mirusį savo kūdikį

Nickas Cannonas su vaikais / Socialinių tinklų nuotr.
Nickas Cannonas su vaikais / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-27 08:08
AA

Gruodžio pradžioje netekęs savo jauniausio sūnaus Zeno, aktorius Nickas Cannonas pasidalijo kalėdinėmis šeimos nuotraukomis. Jose – mylimi jo vaikai bei mirusio sūnaus atminimas.

41-erių Nickas Cannonas Kalėdų atostogas praleido kartu su savo vaikais. Aktorius socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo jaukiomis nuotraukomis ir sveikino visus su šventėmis.

Vienoje nuotraukoje Cannonas pozuoja su keturiais savo vaikais. Kitame kadre matyti, kaip aktorius sėdi prie židinio su savo 5 mėnesių dvyniais Zion Mixolydian ir Zillion Heir, kuriuos dalijasi su Abby De La Rosa. Visi kartu jie pasipuošė derančiomis pižamomis.

Galiausiai N.Cannonas nepamiršo pagerbti ir neseniai mirusio sūnaus Zeno. Kartu su kalėdinėmis šeimos nuotraukomis, aktorius pasidalijo kadru, kuriame jis sūpuoja savo velionį 5 mėnesių sūnų.

N.Cannonas neseniai „People“ papasakojo, kad kiti jo vaikai jam labai padėjo per visą gedėjimo procesą. Buvęs „America's Got Talent“ laidų vedėjas sakė, kad vaikams buvo sunku paaiškinti apie jauniausio jų brolio netektį, tačiau jie išliko stiprūs.

Žmonės.lt primena, kad Nicko Cannono sūnus Zenas sirgo galvos smegenų vandenė (hidrocefalija), dėl kurios smegenų ertmėse kaupiasi skysčiai ir padidėja skilvelių dydis, sukeldamas smegenų spaudimą. Vaikas gruodžio 5 dieną mirė.

Praėjus kelioms dienoms po sūnaus mirties, aktorius savo autorinėje laidoje 41-erių paskelbė šią skaudžią žinią ir paaiškino, kad Zeno sveikatos problemos prasidėjo, kai jam buvo vos 2 mėnesiai. Tuo metu Zeno mama pastebėjo, kad jo galva atrodo kiek per didelė.

„Be to, vis pastebėdavau, kad jis kosėja, todėl norėjau tai patikrinti“, – pridūrė N.Cannonas. Aktorius atskleidė, kad nuvykęs pas medikus išgirdo siaubingą diagnozę: jo sūnui – hidrocefalija.

Nickas Cannonas su sūnumi Zenu / Socialinių tinklų nuotr.

Zenas buvo septintas Nicko vaikas, kurį birželį pagimdė jo buvusioji mergina Alyssa Scott.

Kiti šeši N.Cannono vaikai gyvena su skirtingomis moterimis, įskaitant jo buvusią žmoną Mariah Carey, buvusią merginą Brittany Bell ir jo dabartinę partnerę Abby de la Rosą.

Nickas Cannonas (8 nuotr.)
+2