Aktorius Rolandas Boravskis vis daugiau prisimena detalių iš tragiškos nakties, po kurios jis paniro į komą

Rolandas Boravskis / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

​Šįvakar, sekmadienį, TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovų laukia pirmo aktoriaus bei režisieriaus Rolando Boravskio interviu po tragiškos nelaimės tęsinys.

Po parodytos pirmosios interviu dalies aktorius jautėsi pakiliai – suprastas ir išklausytas.

Laidai „Raudonas kilimas“ interviu metu aktorius ir režisierius atskleis, kas iš tikrųjų įvyko tą naktį, po kurios iškritęs iš penkto aukšto paniro į komą. Po sunkių traumų vos išgyvenęs aktorius atvirai papasakos apie patirtą skausmą ir pasidalins prisiminimais iš to vakaro, kuris negrįžtamai pakeitė jo gyvenimą. Galbūt tai nebuvo nelaimingas atsitikimas?

„Po spektaklio „Karalius nuogas“ likome pavakaroti. Neatsimenu to spektaklio, nieko neatsimenu... Sako, kad daug kas jau išėjo namo, o aš... Visi sako: „Ko tu ėjai į tą rūkyklą rūkyti, kada jau visi rūkėme salėje, ant scenos?“, lemtingos nakties įvykius prisimins R.Boravskis.

Vyras prisipažins, kad galbūt tai nebuvo nelaimingas atsitikimas. Gal kažkas norėjo, kad aktorius iškristų per langą?

„Buvo pas mane ir prokuroras, ir tyrėja ligoninėje. Bet ikiteisminis tyrimas nutrauktas ar pristabdytas, nes aš nieko neatsimenu. Aš norėčiau prisiminti“, - sakė vyras.

Iki tos nakties R. Boravskis gyveno pilnavertį ir įdomų gyvenimą – kūrė vaidmenis teatre, lietuviškuose serialuose bei filmuose, pats režisavo spektaklius. Bene ryškiausias – Lorenso – vaidmuo TV3 serialuose „Nemylimi“, „Pasmerkti“, „Svetimi“ jam pelnė neregėtą populiarumą.

Vienas aktyviausių ir talentingiausių šių dienų aktorių itin jautraus interviu metu prisipažins dažnai savęs klausiantis, kodėl būtent jį ištiko tokia skaudi lemtis?

„Kodėl aš? Kodėl man taip gyvenimas susipynė? Ką aš tokio blogo padariau? Gal aš tiek ir nusidėjau...“, svarstė R. Boravskis.

Jis nori grįžti prie to, kas verčia jį šypsotis ir džiaugtis gyvenimu – vaidybos ir režisūros. Nors šiandien R. Boravskis vis dar silpnas, jam sunku kalbėti, bet jis jau sulaukė pirmo pasiūlymo pamėginti sugrįžti į filmavimo aikštelę – aktorius sukūrė vaidmenį naujame TV3 seriale „Šviesoforas“, kuris eteryje pasirodys jau kovo 13 dieną.

„Kada jau mane pakvietė filmuotis į „Šviesoforą", tai jau buvo šventė, fantastika. Aš ten galėjau nesifilmuoti. Galėjau tiesiog sėdėti ir žiūrėti. Man tai buvo didžiausias vaistas“, džiaugėsi R. Boravskis.

Pastatas, iš kurio penkto aukšto iškrito aktorius Rolandas Boravskis (9 nuotr.)
+3
Vilniaus kameriniame teatre – Rolandui Boravskiui paremti skirtas spektaklis (15 nuotr.)
+9

Skaitykite daugiau