Aktorius Samas Neillas prabilo apie savo sveikatos būklę: „Galimai mirštu“

Samas Neillas  / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Samas Neillas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2023-03-19 12:38
AA

Aktorius Samas Neillas atskleidė, kad gydosi trečios stadijos kraujo vėžį, ir memuaruose rašė, kad „galimai miršta“ nuo prieš metus diagnozuotos ligos.

Naujosios Zelandijos gyventojas, išgarsėjęs daktaro Alano Granto vaidmeniu 1993 metų kino juostoje „Juros periodo parkas“, sakė, kad praėjusių metų kovą pradėjo gydytis nuo Ne Hodžkino limfomos (NHL).

75 metų S. Neillas tai atskleidžia savo knygoje „Did I Ever Tell You This?“, kuri bus išleista kitą savaitę.

Pirmajame skyriuje, parašytame chemoterapijos metu, S.Neillas rašo: „Aš sergu. Galimai mirštu. Gali tekti tai paspartinti“.

Samas Neillas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Aktorius laikraščiui „The Guardian“ teigė, kad dabar jo liga yra remisijoje, tačiau iki gyvenimo pabaigos jam bus taikoma chemoterapija.

„Negaliu apsimesti, kad praėjusiais metais nebuvo tamsių akimirkų, – sakė jis. – Tačiau tos tamsios akimirkos išryškina šviesą ir priverčia mane būti dėkingą už kiekvieną dieną ir be galo dėkingą už visus savo draugus. Tiesiog džiaugiuosi, kad esu gyvas.“

Samas Neillas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Turtinga S. Neillo aktoriaus karjera prasidėjo aštuntajame dešimtmetyje ir aprėpė dešimtis vaidmenų televizijoje ir kine, įskaitant „Birmingamo gaują“ (Peaky Blinders), „Raudonojo spalio medžioklę“ (The Hunt for Red October) ir „Fortepijoną“ (The Piano).

Šiuo metu jis ruošiasi vaidmeniui Liane Moriarty bestselerio „Apples Never Fall“ televizijos ekranizacijoje, kuri bus filmuojama Australijoje.

Kai nevaidina, S.Neillas taip pat prižiūri vynuogynus vaizdingame Naujosios Zelandijos Pietų salos Centrinio Otago regione.

Samas Neillas (6 nuotr.)