Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas apsistojo Latvijoje: saulę palydėjo prie Baltijos jūros

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / Socialinių tinklų nuotr.
Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-04 14:23
AA

Iš Rusijos su vaikais pabėgę Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas, kurį laiką apsistoję Izraelyje, galiausiai atvyko į Europą. Šeima apsistojo Latvijoje, Jūrmalos kurorte, kur šiuo metu džiaugiasi Baltijos jūros gaiva.

Prasidėjus Rusijos karui prieš Ukrainą, Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova su vaikais išvyko į Izraelį. Šeima išsinuomavo namą populiariame Cezarėjos mieste. Birželio mėnesį primadonos vyras čia atšventė savo 46-ąjį gimtadienį.

Tačiau kelias dienas prieš pasirodė informacija, kad labiausiai aptarinėjama šou pasaulio pora su vaikais išvyko iš Izraelio. Paparacai užfiksavo šeimą vaikštinėjančius po Latvijos paplūdimį.

Netrukus ir pats Maksimas Galkinas patvirtino gandus. Jis „Instagram“ tinkle paskelbė vaizdo įrašą, kuriame su žmona ir vaikais vaikštinėja Baltijos jūros pakrante.

Nors pora nekomentuoja savo netikėto vizito į Latviją, internete jau pradėjo plisti įvairiausios spekuliacijos.

Labiausiai tikėtina versija, kad M.Galkinas ruošiasi koncertams. Jis rugpjūčio pradžioje turi surengti gastroles po Baltijos šalis. Jo pirma stotelė – Jūrmala.

Taip pat manoma, kad A.Pugačiova ir M.Galkinas su vaikais nusprendė apsigyventi Latvijoje. Skelbiama, kad žvaigždžių šeima šioje šalyje įsigijo nekilnojamojo turto. Pugačiova ir Galkinas nusipirko butą elitiniame gyvenamajame komplekse, esančiame pačiame Jūrmalos centre. Šis būstas šeimai kainavo 400 tūkst. eurų, rašo „RosMi“.

Kiti mano, kad pora paprasčiausiai nusprendė pailsėti ir susitikti su draugais.

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / „Instagram“ nuotr.

Primename, kad jau pirmosiomis Rusijos įsiveržimo į Ukrainą dienomis Ala Pugačiova kartu su vyru Maksimu Galkinu ir vaikais išvyko į Izraelį. Už tokią savo antikarinę poziciją M.Galkinas jau sulaukė pasekmių Rusijoje. Vyras buvo atleistas iš Pirmojo kanalo, kuriame dirbo šešerius metus. Taip pat atšaukti M.Galkino koncertai Rusijoje. Negana to, jam norima iškelti baudžiamąją bylą.

Rusijos žvaigždė Ala Pugačiova paskelbė esanti pasirengusi ginti savo vyrą Maksimą Galkiną, kuris Rusijoje gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl savo antikarinės pozicijos.