Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas gali netekti Izraelio pilietybės

Ala Pugačiova su šeima / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Ala Pugačiova su šeima / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-06 17:46
AA

Iš Rusijos į Izraelį karo pradžioje pabėgusiems Alai Pugačiovai ir Maksimui Galkinui dar pavasarį buvo suteikti šios šalies pasai ir pilietybė. Vis tik Izrealio žiniasklaida atliko tyrimą ir pareiškė, kad iš Rusijos estrados poros pilietybė gali būti atimta, praneša unian.net.

Rusijos estrados dainininkė Ala Pugačiova Izraelio pasą ir pilietybę gavo 2022 m. gegužės mėnesį, o dokumentas turėjo galioti metus - iki 2023-ųjų gegužės.

Vis tik iš A.Pugačiovos ir jos vyro Maksimo Galkino Izraelio pilietybė gali būti atimta. Šalies žiniasklaida atliko tyrimą ir nustatė, kad M.Galkinas gavo Izraelio pasą, nes iš motinos pusės turi tolimų žydų giminaičių.

Tyrime sakoma, kad repatriacijos gali tikėtis piliečiai, turintys europietiškų šaknų, kurie judaizmo neiškeitė į bet kurią kitą religiją.

Maksimas susituokė su Ala provoslaviškoje cerkvėje. Pabrėžiama, kad šios apeigos leidžiamos tik krikščionims.

Izraelyje pasipiktinimą sukėlė faktas, kad 41 proc. rusų, 2022 m. kovo mėn. gavusių pilietybę, nepasiliko šalyje ir grįžo į Rusiją. Tuo tarpu A.Pugačiova su vaikais Liza ir Hariu rugpjūtį grįžo į tėvynę. Tada žvaigždė sakė, kad jos vaikams laikas eiti į mokyklą, tačiau po mėnesio ji antrąkart paliko gimtinę ir vėl išvyko į Izraelį, mat dvyniai patyrė patyčias.

Žmonės.lt primena, kad gandai apie tai, kad Ala Pugačiova turi Izraelio pilietybę, pasitvirtino rugsėjo pabaigoje.

Nors kalbos sklandė ir anksčiau, įrodymų nebuvo, tačiau rudenį šį įtarimą patvirtino oficialaus dainininkės dokumento nuotrauką, kurią „Telegraf“ perdavė Izraelio pasieniečiai. Šaltiniai iš pasienio tarnybų patvirtino paso autentiškumą.

Alai Pugačiovai išduotas Izraelio pasas / „Telegraf“ nuotr.

Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, A.Pugačiova ir M.Galkinas išvyko į Izraelį, o vėliau laiką leido Jūrmaloje, Latvijoje. Maksimas iškart pasmerkė nusikalstamą Kremliaus ir Vladimiro Putino režimą, o Ala tyliai palaikė savo vyrą.

Maksimas Galkinas vėliau buvo įtrauktas į Rusijos „užsienio agentų“ sąrašą, o primadona stojo už savo vyrą. Ji ir pati pasiprašė būti įtraukta ir į šių asmenų sąrašą.

Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova (17 nuotr.)
+11