Alanas ir Valda Chošnau išgyvena skaudžią netektį

Alanas Chošnau su šeima Naujuosius švęs Irake /Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Antradienį mirė šeštosios Vyriausybės vadovas Adolfas Šleževičius, premjero postą užėmęs 1993-1996 metais. Ši netektis – labai skaudi jo bendražygiams ir šeimai, tarp kurių – dainininkas Alanas Chošnau ir jo žmona Valda. Buvęs premjeras A.Šleževičius buvo Valdos patėvis.

Patėvio netektį išgyvenanti Valda Chošnau savo feisbuko paskyroje pasidalijo jautriu įrašu, kuriame mirusiam artimajam skyrė padėkos ir atminimo žodžius. Juo moteris sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais ir pridūrė, kad Adolfo Šleževičiaus gedi visa šeimai – žmona, dukros ir anūkai.

„Mylimas Adoli, ramybės ir šviesos kelio Jums linkiu…..su dėkingumo pilna širdimi atsisveikinu dėkodama už Meilę mamai, man, Alanui, Augustui ir Izabelei... Daug metú buvome kartu ir visi jie buvo ypatingi…. Esate šviesulys ir įkvėpimas mums visiems….. Labai trūks Jūsú ramybės ir išminties… Dėkoju už atvertá pasaulį ir galimybę būti šalia, mokytis, suprasti.

Telydi Jus Angelai….. “, – rašė Valda Chošnau.

Adolfą Šleževičių socialiniuose tinkluose prisiminė ir Valdos vyras Alanas Chošnau.

„Gyvenimas – sekundės….

Šįryt ramybėje savo namuose išėjo man labai artimas žmogus, Valdos patėvis, kuris išties mylėjo be išimties visus… Dėkoju likimui Jus pažinti. Ilsėkitės ramybėje, gerbiamas ir mylimas Adolfai…“, – dalijosi Alanas Chošnau.

Žmonės.lt primena, kad Adolfas Šleževičius mirė antradienio ryte, po ilgos ligos. Jam buvo 74 metai.

Apie Adolfo Šleževičiaus mirtį feisbuke pranešė žurnalistas ir kolekcininkas Vilius Kavaliauskas.

„Nors jis ir nebaigė savo kadencijos, tais metais šalis smarkiai pažengė į priekį: buvo išvesta užsienio kariuomenė, įvestas litas, suvaldyta infliacija, išsiplėtė šalies tarptautiniai ryšiai.

Į premjero postą atėjo gerai pasiruošęs: inžinierius mechanikas, mokėsi Liaudies ūkio akademijoje Maskvoje, dirbo maisto pramonės įmonėse, atgimimo metu – „Pienocentro“ pirmininku, Nepriklausomybės pradžioje – žemės ūkio ministro pirmuoju pavaduotoju. Vadovaudamas šalies ūkiui, darė ryžtingus sprendimus.

Tuo metu silpniausia grandis buvo bankų sistema. Nors jam ir buvo keliama byla dėl neteisėtai priskaičiuotų padidintų palūkanų, ji niekuo nepasibaigė. Pasitraukęs iš valstybinio darbo, buvo samdomas tarptautinių kompanijų įgyvendinti didelius pramoninius projektus.

Buvau A.Šleževičiaus komandoje, dirbau jo atstovu spaudai. Iš penkių premjerų, su kuriais teko dirbti, statau jį į geriausių administratorių eilę antruoju po Algirdo Brazausko“ – rašo V.Kavaliauskas.

Fotogalerija:

Adolfo Šleževičiaus gyvenimo akimirkos (28 nuotr.)
+22
Skaitykite daugiau