Ketvirtadienį kviestiniai svečiai rinkosi į naujausios Alfo Ivanausko knygos pristatymą

Žmonės.lt fomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt fomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-22 10:53
AA

Nuolat keliaujanti VMG komanda puikiai žino, kaip svarbu tinkamai atstovauti savo šaliai. Todėl vasarą pasitiko išleisdami knygą „99 Gifts to Discover in Lithuania“. Jos pristatymui pasirinko itin asmenišką vietą – VMG loftą, į kurį pakvietė svečius ypatingų pusryčių.

„Rengdama šią knygą, mūsų komanda norėjo parodyti kitokį Lietuvos veidą. Iškėlėme sau tikslą padrąsinti mūsų šalies kūrėjus būti išskirtiniais ir įgyvendinti net ir beprotiškiausias idėjas. Tad ši knyga nėra tik apie maistą ir gėrimus – kuo tradiciškai esame įpratę didžiuotis, bet apie polėkį ir stilingą baltiškumą. Metas visam pasauliui su juo susipažinti“, - sako VMG idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas.

VMG pristato knygą „99 Gifts to Discover in Lithuania“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Knyga suskirstyta į 5 dalis: maistas ir gėrimai, aksesuarai, dizainas, paslaugos ir emocijos. Knygos kūrėjai neabejoja, kad kiekvienas joje ras tai, ko galbūt ne vienerius metus ieškojo, bet net nežinojo, kad Lietuvoje yra. Ne vienas knygoje esantis daiktas buvo atradimas ir patiems jos sudarytojams – VMG komandai. Pasak jų, tai tik dar kartą įrodo, kad turime kalbėti ir rodyti savo šalies meistrų darbus – net ir paprastas magnetukas gali būti padarytas su polėkiu.

VMG pristato knygą „99 Gifts to Discover in Lithuania“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šventinėje kalboje Alfas Ivanauskas pristatė „dar vieną savo vaiką“ ir išdavė paslaptį susirinkusiems svečiams, kurių prekiniai ženklai buvo paminėti knygoje: „Ši knyga pirmiausia skirta užsienio rinkai. Pusė šios knygos tiražo Lietuvoje jau nėra. Skandinavai ir italai knygas laiko savo rankose, tad nenustebkite, jeigu į elektroninius paštus dar šiandien gausite laiškų iš užsienio.“

Knyga „99 Gifts to Discover in Lithuania“ priklauso VMG leidžiamų kelionių gidų serijai. 2017 metų pradžioje restoranų knyga „99 Places to Taste in the Baltics“ įvertinta kaip Lietuvos metų turizmo iniciatyva.

Alfas Ivanauskas pristatė naują knygą (44 nuotr.)
+38