Alfas Ivanauskas tapo radijo laidos vedėju

Alfas Ivanauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Alfas Ivanauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-12 11:15
AA

Virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas, leidėjas, kulinarinių knygų autorius, televizijos laidų vedėjas, lektorius, į savo dienotvarkę įtraukia dar vieną sritį – radiją. Nuo liepos 15 d. radijo stoties „M-1“ eteryje startuoja jo laida „Alfo pusryčiai“.

„Pastaruosius mėnesius kiekvieną rytą asmeninėje „Facebook“ paskyroje dalinuosi savo pusryčių nuotraukomis, nesvarbu, kurioje šalyje tuo metu būčiau. Noriu parodyti, kad patraukliai pateiktas maistas, net jei tai būtų paprasčiausia košė ar kiaušinis, gali įkvėpti visai likusiai dienai. Teigiamos žmonių reakcijos, kurių sulaukiu, tai patvirtina,“ – sako A. Ivanauskas. – Pažadu, kad ir mano radijo laidoje pasisemsite įkvėpimo ir motyvacijos visam savaitgaliui. Klausytojams paruošiau daugybę nuotaikingų rubrikų, eksperimentų ir skaniai žadinančių pašnekovų. Galiu išduoti, kad su jais kalbėsime ne tik apie maistą.“

Mindaugo Stasiulio, „M-1“ programų direktoriaus, teigimu, radijuje kurti kulinarinę laidą yra sudėtinga, nes patraukliai pateikti maisto temas – nemažas iššūkis.

„Todėl ir nusprendėme bendradarbiauti su Alfu Ivanausku, nes neabejojame, kad jis šį iššūkį įveiks, pasitelkęs savo profesionalumą, charizmą ir meilę kulinarijai. Maistas gali ne tik skaniai atrodyti ar skaniai susivalgyti, jis dar gali ir skaniai susiklausyti – nesvarbu, kur tą akimirką esate,“ – sako M. Stasiulis.

Alfas Ivanauskas pristatė naują knygą „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ (33 nuotr.)
+27