Algirdas ir Milisandra Radzevičiai jau 15 metų kartu: „Po audrų, geriausios gėlės – rūpestis“

Algirdas ir Milisandra Radzevičiai / Roko Lukoševičiaus ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Matę šilto ir šalto, šiemet Algirdo ir Milisandro Radzevičių pora mini gražią sukaktį – rugpjūčio 26-ąją sueina 15-tos jų draugystės metinės. Po praeities audrų, dabar jiedu įsitikinę, kad svarbiausia tokiomis progomis visai ne dovanos ir staigmenos.

Santykių išbandymus įveikę Algirdas ir Milisandra Radzevičiai rugpjūčio 26-ąją mini 15-tas draugystės metines. Nors proga ypatinga, pora jos ištaigingai paminėti neketina.

„Dieną pradėjome bučiniu ir išvykome ruoštis šiandienos draugų šventei. Nieko ypatingo neplanuojame, nes manęs ir pačio dar laukia du renginiai“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Radzevičius.

Visgi, po 15-kos metų draugystės, kurioje būta nemažai išbandymų, dabar Algirdas sako išmokęs svarbią pamoką, kad staigmenos ir dovanos niekada neatpirks tikrų jausmų ir nuoširdaus dėmesio.

Algirdas ir Milisandra Radzevičiai / Asmeninio albumo nuotr.

„Po audrų, kurias turėjome savo gyvenime, dabar suprantu, kad geriausios gėlės – rūpestis ir meilė. Mums pakanka žinoti, kad vienas kitą mylime, todėl šia proga tai ir yra geriausia dovana“, – patikino atlikėjas.

Penktadienį Milisandra Radzevičienė gražios sukakties proga pasidalijo romantiškos fotosesijos nuotraukomis. Jose vasariškai apsirengusi pora saulei besileidžiant pozavo vienas kito glėbyje.

„Su meile... Per meile... Į meilę...15 metų kartu“, - po nuotraukomis rašė Milisandra.

Primename, kad praėjusiais metais Milisandra ir Algirdas atnaujino savo santuokos įžadus. Nors Radzevičiai pirmąkart meilę prieš Dievą prisiekė 2011-ųjų rugpjūčio 26-ąją Vilniaus Šv.Kryžiaus bažnyčioje, dešimtųjų vestuvių metinių proga atnaujinti santuokos įžadus pora nutarė rugpjūčio 18-osios popietę Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnyčioje.

„Turiu labai daug renginių ir vestuvių data buvo užimta, todėl pasirinkome laisvesnę dieną. O Klaipėdoje visą šią vasarą mes gyvename, be to, tai mano gimtasis ir mylimas miestas, jis man be galo svarbus. Ir didžioji dalis mūsų draugų čia yra, giminės, artimieji kilę iš šio krašto. Todėl taip sutapo ir įžadus labai norėjosi atnaujinti čia“, – tąkart portalui 15min paaiškino A.Radzevičius.

Milisandros ir Algirdo Radzevičių santuokos įžadų atnaujinimo šventė (71 nuotr.)
+65

Ceremonijos metu pora apsikeitė tais pačiais žiedais, kaip ir prieš dešimt metų. „Jie labai gražūs, mums mieli“, – patikino atlikėjas.

Liudytojais tąkart tapo geriausi poros draugai Diana ir Andrius.

2011-aisiais įvykusios Milisandros ir Algirdo Radzevičių vestuvės taip pat buvo neeilinės – į Vilniaus Šv.Kryžiaus bažnyčią pora atvyko dviem žirgais kinkyta karieta, be to, tądien buvo pakrikštytas ir sutuoktinių sūnus Rokas.

„Tos dienos dabar neprisimename absoliučiai, nes ji prabėgo kaip sekundė. Jaunųjų darbas yra turbūt pats sunkiausias iš visų, nes visą laiką jaučia įtampą, tiek daug laiko planuoji ir paskui visa tai nepastebimai greitai praeina, sprogsta. Tu pastoviai įsitempęs, aplinkui daug žmonių, daug dėmesio, chaosėlis bardakėlis.

Bet šiaip tai buvo labai linksma, smagu ir faina. Žinoma, buvome gerokai jaunesni. Šiandien galbūt kažką darytume kitaip, bet tada laikai buvo tokie, kokie buvo“, – praėjusiais metais mintimis su portalu 15min dalijosi A.Radzevičius.

„Patrulio“ Algirdo Radzevičiaus ir jo išrinktosios Milisandros Kvaraciejūtės tuoktuvės ir sūnaus krikštynos (33 nuotr.)
+27

Žmonės.lt primena, kad prieš trejus metus nuvilnijo žinia apie Algirdo ir Milisandros skyrybas, o tai daugeliui daugeliui buvo visiškai netikėta. Laimei, porai pavyko išspręsti kilusias bėdas ir šiandien jie vėl džiaugiasi vienas kito meile.

Skaitykite daugiau