Andrius Tapinas neatsispyrė pagundai vėl turėti išskirtinį automobilį: „Apsisprendžiau per 15 minučių“

Andrius Tapinas ir jo įsigytas „Alfa Romeo Spider Pininfarina“ / T.Adomavičiaus ir asmeninės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Laisvės TV“ įkūrėjas, žurnalistas ir rašytojas Andrius Tapinas vargu ar galėtų paneigti vieną savo aistrų – susidomėjimą išskirtiniais automobiliais. Vasarą pardavęs savo įspūdingąjį „Lotus Elise“ Andrius sau žadėjo – daugiau jokio nepraktiško automobilio nebus! Vis dėlto ne kiekvienas susižavėjimas turi turėti labai logišką paaiškinimą, tad A.Tapino rankose – jau kito, įmantraus automobilio vairas.

„Kai pardaviau „Lotus Elise“, labai tvirtai pažadėjau sau – daugiau jokio nepraktiško automobilio, daugiau jokio galvos skausmo. Jau esu brandus vyras ir turiu priiminėti brandžius sprendimus.

Po dviejų mėnesių... „Alfa Romeo Spider Pininfarina“. 1989-ieji. Nu ir kas. Esu savo žodžio šeimininkas, noriu duodu, noriu atsiimu“, – taip šmaikščiai savo naująjį pirkinį feisbuke pristatė A.Tapinas.

Raudoną, ryškų, apynaujį „Lotus Elise“ pakeitė juodas 1989-ųjų „Alfa Romeo Spider“, o pirkinys, atvirauja Andrius, įsigytas buvo greitai ir per daug nedvejojant.

„Taip išėjo, kad savaitės pradžioje pamačiau skelbimą feisbuke, kad žmogus skaudančia širdimi parduoda savo mylimą „Alfa Romeo Spider“ automobilį. Apsisprendžiau per penkiolika minučių. Supratau, kad visai norėčiau tokio retro automobilio!“ – Žmonės.lt apie sprendimą vėl įsigyti įmantrią transporto priemonę sakė A.Tapinas

Andriaus Tapino įsigytas „Alfa Romeo Spider Pininfarina“

Jis atvirauja, kad automobilis domino ne jį vieną, bet viskas susiklostė taip, kad savininku tapo Andrius.

„Kai paskambinau ir susitarėme, paaiškėjo, kad kažkas jau važiavo apžiūrėti, bet dar nebuvo apsisprendęs, ar nori įsigyti. Taip išėjo, kad pavėlavo žmogus, ką padarysi. Nėra daug tokių automobilių Lietuvoje“, – pasakoja žinomas vyras.

Vis dėlto su naujuoju automobiliu į gatves A.Tapinas šiemet galbūt jau nebeišriedės – šiltajam sezonui pritaikyta „Alfa Romeo Spider“, tikėtina, lauks šilto pavasario ar vasaros.

„Automobilis išvežtas į servisą diagnostikai ir atstatymui į grožio būseną. Neaišku, kiek tai užtruks. Jis ilgą laiką nebuvo vairuojamas, stovėjo garaže. Dabar jau atiduotas į patikimas rankas, kur įvertins ir apžiūrės, kiek dar reikės jį tvarkyti.

Turint omenyje mūsų orus, tai tikriausiai jau tebus kito sezono vasarinė pramoga, nebent dar būtų labai gera bobų vasara“, – Žmonės.lt sakė A.Tapinas.

Andriaus Tapino įsigytas „Alfa Romeo Spider Pininfarina“

Žmonės.lt primena, kad vasarą A.Tapinas pardavė savo išskirtinį „Lotus Elise“, kuris buvo vienas iš kelių Lietuvoje esančių tokių automobilių: 2015 metų, specialus „Club Racer“ modelis.

„Automobilis išskirtinis, Lietuvoje vos keli, todėl iš karto sakau, kas su juo blogai. Jis yra nepraktiškas, kietas, įlipti ir išlipti reikia mokytis, vietos minimaliai, vairo stiprintuvo nėra, perjungdamas bėgius lieti keleivio koją (kas kai kada yra privalumas), bagažinė – na, jos nėra (nors savaitės kelionei prie jūros sugebėjau sutalpinti daiktus dviem žmonėms, tai parodo, kad žmogaus fantazija beribė).

Jis negali būti vienintelis automobilis, nes neskirtas važinėti šaltuoju metu (ir dvejus metus jis tvarkingai leisdavo laiką garaže, dėl to rida tokia nedidelė – 15 tūkst.km).

Bet – su ja pajunti, kas tai yra vairavimo malonumas, reaguoja į kiekvieną vairo krustelėjimą ir šauna į priekį kaip kulka, Kačerginės trasoje buvo daug pavydžių žvilgsnių iš daug galingesnių sportinių automobilių savininkų. Ir šiaip žvilgsnius trauks kaip magnetas, o jausmą, kuris apima važiuojant šiltą vasaros rytą Labanoro keliu sunku aprašyti, reikia pajusti“, – parduodamas šį automobilį atvirai jo pliusus ir minusus tąkart vardijo A.Tapinas.

Tada Žmonės.lt pasiteiravus, ar kitas automobilis irgi bus išskirtinis, A.Tapinas svarstė, kad, tikėtina, jog ne, tačiau neatmetė galimybės, jog galiausiai gali būti visaip.

„Ne, dabar apie tai dar nieko negalvojau, turiu kasdienį automobilį ir kol kas pakaks, bet su tomis svajonėmis – niekada negali žinoti“, – pavasarį kalbintas šypsojosi jis.

Andrius Tapinas ir jo „Lotus Elise“ / Gretos Skaraitienės ir asmeninės nuotr.
Skaitykite daugiau