Ant „Grammy“ kilimo garsi kompozitorė atkartojo D.Bosas M.A.M.A įvaizdį: vilkėjo brangų kombinezoną

Stephanie Economou ir Daina Bosas su „Safiyaa“ kombinezonais / Teodoro Biliūno ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienį Los Andžele vykę „Grammy“ apdovanojimai – ne tik didžiulė muzikos, bet ir mados šventė. Kaip ir kasmet, 65-oji ceremonija nustebino išskirtiniais raudonuoju kilimu žengiančių nominantų ir svečių įvaizdžiais. Tiesa, vienas jų gali sukelti dežavu jausmą – elegantiškas kompozitorės Stephanie Economou kombinezonas buvo matytas muzikos apdovanojimų M.A.M.A metu.

Los Andželo „Crypto.com“ arenoje nugriaudėję „Grammy“ apdovanojimai suteikė aibę galimybių paganyti akis. Muzikos ir pramogų pasaulio atstovai kaip reikiant pasistengė: netrūko nei masyvių kostiumų, nei blizgučių, nei apnuoginto kūno.

Žinoma, ant raudonojo „Grammy“ kilimo vietos rado ir klasikos gerbėjai. Viena iš jų – kompozitorė Stephanie Economou, pelniusi apdovanojimą už geriausią vaizdo žaidimų ir kitų interaktyvių laikmenų garso takelį.

Ypatingam vakarui S.Economou rinkosi juodą prabangos prekės ženklo „Safiyaa“ kombinezoną su baltomis detalėmis. Tokiu pačiu britų kūrėjų apdaru per M.A.M.A apdovanojimus puošėsi ir verslininkė Daina Bosas.

Stephanie Economou / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Antanas Bosas ir Daina Bosas su dukra / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Į šių metų M.A.M.A su šeima tradiciškai atvykusi Daina Bosas portalui Žmonės.lt sakė, kad elegantiškam įvaizdžiui įkvėpimo toli ieškoti nereikėjo – jo ji rado savyje.

Kombinezonas, kurį apdovanojimuose vilkėjo D.Bosas ir S.Economou, oficialioje „Safiyaa“ svetainėje kainuoja virš 1,3 tūkst. eurų.

Tarp šio prekės ženklo gerbėjų yra ir daugiau garsenybių – Jennifer Lopez, Kate Winslet bei Sasekso hercogienė Meghan Markle.

Tiesa, įvaizdžio antrininkę turi ne tik Daina Bosas, bet ir jos jauniausioji dukra Magdalena – paauglė per M.A.M.A apdovanojimus pasipuošė tokia pat suknele, kokią vilkėjo dar viena renginio viešnia.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Daugiau „Grammy“ ir M.A.M.A įvaizdžių – fotogalerijose:

65-ųjų „Grammy“ apdovanojimų raudonasis kilimas (165 nuotr.)
+159
M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374

Primename, kad Beyonce šiemet susižėrė keturias statulėles ir tokiu būdu pasiekė rekordą – laimėjusi 32-ąjį „Grammy“ apdovanojimą per savo karjerą, tapo daugiausia „Grammy“ statulėlių per visą šių apdovanojimų istoriją susižėrusia atlikėja. Anksčiau rekordas priklausė dirigentui, muzikantui Georgui Solti, kuris savo sąskaitoje turėjo 31-ą laimėjimą, rašo metro.co.uk.

Ozzy Osbourne'as, kuris neseniai paskelbė atšaukiantis savo gastroles dėl sveikatos problemų, laimėjo „Grammy“ po 30 metų pertraukos. Šįsyk apdovanojimas jam atiteko už geriausią roko albumą. Tiesa, pats atlikėjas ceremonijoje nedalyvavo, bet perdavė žinutę: „Aš jus visus myliu.“

Apdovanojimuose buvo ir pirmų kartų. Štai Kim Petras tapo pirmąja translyte moterimi, laimėjusia „Grammy“ už geriausią popmuzikos dueto pasirodymą (kartu su Samu Smithu).

​Adele laimėjo apdovanojimą už geriausią pop solo pasirodymą ir savo kalboje dėkojo sūnui. Vakaro metu išsipildė ir atlikėjos svajonė – ji pirmą kartą susitiko su aktoriumi Dwayne'u Johnsonu-„Uola“, ko jau seniai troško. Pasirodo, pats vyras taip pat yra didelis Adele gerbėjas. ​

Dviejose nominacijose triumfavo Harry Stylesas – neliko nepastebėtas jo albumas „Harry's House“.

Ceremonijos fotogalerija:

65-ųjų „Grammy“ apdovanojimų ceremonija (67 nuotr.)
+61
Skaitykite daugiau