Ant M.A.M.A raudono kilimo žibėjo Žvagulių šeima: atvyko dėl sūnaus Vakario ir jo draugės

Irena Starošaitė su Žilvinu Žvaguliu, sūnumi Vakariu ir jo drauge Gabriele / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Irena Starošaitė su Žilvinu Žvaguliu, sūnumi Vakariu ir jo drauge Gabriele / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-30 13:30
AA

Sausio 27-ąją į Kauno Nemuno salą plūdo minios – čia vyko M.A.M.A apdovanojimai. Prieš pat ceremonija „Žalgirio“ arenoje raudonuoju kilimu žengė būrys išsipuošusių garsenybių, tarp kurių pasirodė ir Žvagulių šeima. Nors tokiuose renginiuose Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis lankosi ne tiki dažnai, šįkart jie padarė išimtį ir atvyko ne vieni – jiems kompaniją palaikė sūnus Vakaris su drauge Gabriele.

Penktadienio vakarą raudonuoju M.A.M.A apdovanojimų kilimu žengę Irena Starošaitė su Žilvinu Žvaguliu, sūnumi Vakariu bei jo drauge Gabriele neslėpė susižavėjimo pasipuošusiais svečiais.

„Visi gražūs ir labai išmanūs. Manau, pasirodyti ant raudonojo kilimo yra atsakingas žingsnis, todėl džiugiu matyti, kad visi tam tikrai pasiruošė“, – po renginio kalbėdama su portalu Žmonės.lt pastebėjo I.Starošaitė.

Visgi ryškioji Lietuvos muzikos padangės pora patys nėra dažnai matomi ant vadinamojo žvaigždžių podiumo. Irena Starošaitė prasitarė, kad tam yra priežastis. „Jei atvirai, Žilvinas labai nemėgsta žengti ant raudonojo kilimo“, – paatviravo pašnekovė.

„Tokiame renginyje buvome labai senai, net nebeprisimenu kada buvo paskutinis kartas. Tačiau šįkart atvykt į M.A.M.A mus įkalbėjo sūnus Vakaris“, – pridūrė ji.

Žilvias Žvagulis ir Irena Starošaitė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Portalui Žmonės.lt I.Starošaitė pasakojo, kad sūnus Vakaris su drauge Gabriele šiam renginiui ruošėsi kiek labiau, nei ji su Žilvinu.

„Jaunimas labiau pasistengė, na o mes stengiamės jiems nepadaryti gėdos. Žinot, mes ir patys esam šou atstovai, bet dabar jaunesnioji karta yra daug ekstravagantiškesni. Na, o mes buvome savimi“, – šyptelėjo ji.

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Irena pastebėjo, kad jos sūnus Vakaris išties domisi muzika, todėl ir parodė iniciatyvą vykti į šį renginį. Pasirodo, kad šis pasaulis nesvetimas ir jo draugei.

„Vakaris augo toje aplinkoje, kur nuolat girdėjo muziką. Jis ir dabar stebi, žino visas grupes. Net ir tokias, kurių mes su Žilvinu nežinom ir kai sūnus papasakoja net išsižiojam! Jo draugė taip pat dainuoja, tad ir jai šis muzikos renginys buvo įdomus“, – kalbėjo atlikėja Irena Starošaitė.

Šiemet įspūdingą ceremoniją buvo patikėta vesti aktoriui Mantui Stonkui ir muzikantui Jonui Nainiui. Kauno „Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimuose pasirodė ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monique ir kiti. Dauguma šių vardų buvo minimi ir M.A.M.A nominacijose.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai – galerijoje:

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374
Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237