Išskirtinį M.A.M.A įvaizdį pasirinkusi I.Stonkuvienė: tai – žinutė po įvykių, sukrėtusių Lietuvą

Indrė Stonkuvienė / Teodoro Biliūno / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Indrė Stonkuvienė / Teodoro Biliūno / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-28 15:27
AA

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vykę M.A.M.A apdovanojimai prasidėjo raudonuoju kilimu, kuris – ne ką mažiau ryškus ir svarbus nei pati ceremonija. Lietuvos garsenybės demonstravo įmantrų stilių, o viena įspūdingiausių buvo socialinių iniciatyvų organizatorė, laidų vedėja ir „IS Agency“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė, kuriai kompaniją palaikė sužadėtinis Vidas Bareikis.

Raudonuoju kilimu žengusi Indrė Stonkuvienė nustebino savo įvaizdžiu. Vis tik jis turėjo kur kas gilesnę reikšmę, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Socialinių iniciatyvų organizatorė siekė ne tik estetikos – sujaudinta pastarojo mėnesio išgyvenimų, ji savo apranga norėjo ištransliuoti svarbią žinutę.

Šeštadienį ji apie tai plačiau papasakojo feisbuko įraše. Juo I.Stonkuvienė sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Jaučiu norą pasidalinti praėjus vienam didžiausių renginių mūsų Lietuvoje. Gal labiau vienam apkalbamiausių, kas irgi mūsų visuomenės dalis. Bet šįkart, besiruošiant raudonam kilimui, nusprendžiau vadovautis savo taisykle – kokia to prasmė? Arba kokia žinute noriu pasidalinti. Suradau. Ir pakankamai lengvai, po paskutinių įvykių, kurie sukrėtė visą Lietuvą. Netekome labai talentingų ir iš šono labai stiprių žmonių, tarp kurių buvo mano draugas. Norėjau tas kelias akimirkas, kai kalbina tave žurnalistai apie tavo kurtą įvaizdį – pas ką siuvotės suknelę, kas jus dažė ir šukavo – pasakyt daugiau, nei tai. Žinutė ir visas įvaizdis – apie drąsą gyventi, kurti, eksperimentuoti, būti, kaip ant juostos ir parašyta: „Aš esu, kokia noriu“. Veidrodžiai maža simbolika iš psichologinės pusės: atspindys visuomenės ir žmonių, ypač tų , kuriem viskas blogai. Kurie pikti. Ir lieja savo tulžį ant kitų, tik ne ant savęs.

Taigi, išpjaustytas veidrodis skatina atsistot prieš jį ir pasižiūrėt į save. Kartais tik nuomonė, pasišaipymas vieno žmogaus tikrai negali sužaloti, o dabar tai padauginkim iš kelių tūkstančių? Ir tik per vieną dieną? Susidaro nemenkas skaičius, kurį gali atlaikyti ne visi. Ačiū visiems už gražius žodžius. Tačiau šiuo postu noriu tik priminti tiems, kurie neišdrįsta. Tiems, kurie tarp kitų grožio ir stiliaus suvokimo, vis gesina savąjį. Neužgeskim. Aš esu, pabūk ir tu“, – įkvepiančia žinute dalijosi I.Stonkuvienė.

Penktadienį portalui Žmonės.lt Indrė taip pat pasakojo apie savo įvaizdžio idėją ir atskleidė, kad prie jo kūrimo prisidėjo net penki žmonės.

„Pagrindinė žinutė užkoduota ant mano užrašytos juostos – „Aš esu – kokia noriu“. Tai atsakas kritikams, komentatoriams, piktiems žmonėms. Apie tai kalbu vos tik pasitaikius progai, tačiau po paskutinių skaudžių netekčių apie tai norisi kalbėti dar garsiau“, – portalui Žmonės.lt sakė Indrė Stonkuvienė.

„Prieš kritikuojant, visus raginu veidrodiniu principu pažvelgti į save“, – pridūrė Indrė, pasipuošusi ir veidrodžio imitacijos detalėmis.

Vidas Bareikis ir Indrė Stokuvienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Prieš pat I.Stonkuvienės debiutą ant raudonojo kilimo, pasirodė ir buvusi Vido Bareikio žmona Jurga Šeduikytė. Ji prasitarė, kad jos kaklą papuošė pakabukas, kurį ji gavo dovanų būtent iš Indrės. Beje, pastaroji Jurgą prieš porą metų kalbino būtent M.A.M.A apdovanojimuose, kai buvo raudonojo kilimo transliacijos vedėja.

Paklausus, apie pakabuką pačios Indrės, ji patikino, kad šios dovanos prasmė yra daug gilesnė – jis simbolizuoja gebėjimą palaikyti vienas kitą, išlaikyti gražų ryšį, kartu stengiantis dėl Vido ir Jurgos sūnaus Ado.

„Šis naujas kelias, kuriuo mes einame, buvo visiems sudėtingas. O palaikymas net ir tokioje situacijoje yra labai svarbus. Labai džiaugiausi, kad šiame etape galime būti ir esame visi kartu. Mus visus jungia bendras noras dėl Vido sūnaus Ado gerbūvio“, – portalui Žmonės.lt sakė I.Stonkuvienė.

Šiemet įspūdingą ceremoniją buvo patikėta vesti aktoriui Mantui Stonkui ir muzikantui Jonui Nainiui. Kauno „Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimuose pasirodė ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monique ir kiti. Dauguma šių vardų buvo minimi ir M.A.M.A nominacijose.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai – galerijoje:

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374

Apdovanojimų galerija:

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237