Ant podiumo – garsios šeimos dukters debiutas

Kristina Kaikarienė ir Kristė Kaikarytė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Kristina Kaikarienė ir Kristė Kaikarytė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-16 17:39
AA

„Niekada nesvajojau apie modelio karjerą ir to nesiekiau. Į podiumą vaikštančias merginas man visada gražu pažiūrėti. Ypač – kai savo darbą dirba profesionalės. O tai vertin visose srityse“, - po itališkų drabužių kolekcijos pristatymo, vykusio Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, sakė žinomos poros – renginių organizatorės Kristinos Kaikarienės ir plastikos chirurgo Vyginto Kaikario – dukra Kristė Kaikarytė.

Mergina renginio dieną labai jaudinosi ir, jei jos tuo metu kas nors būtų paklausęs, ar dar kad nors ji žengs į sceną demonstruodama dizainerių kurtas grožybes, išgirstų neigiamą atsakymą.

K.Kaikarytė neslepia – įsijungti į rudens – žiemos kolekciją demonstruojančių modelių komandą ji sutiko pagauta emocijos – būsima medicinos specialistė pasiūlymo sulaukė prieš mokslo metų pradžią ir bakalauro baigiamojo darbo rašymą su mama kartu poilsiaudama Italijoje.

„Šiltas vakaras, skanus desertas, nuostabūs vaizdai... Tuo metu atrodė – o kodėl gi ne? Bet dabar jau galvoju kitaip. Galėjau susitvardyti“, - nuoširdžiai su šypsena tvirtino pašnekovė.

Šiuo metu jos pagrindinė veikla – studijos Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Kitų metų vasarą K.Kaikarytė trėtų įgyti medicinnės ir veterinarinės genetikos bakalauro laipsnį.

„Tai tik pradžia. Kad nuveikti kažką svarbaus ir reikšmingo reikia dar daug metų mokytis“, - patikino mergina.

Dėmesys einant podiumu jos netrikdė, nes, augdama žinomoje šeimoje, ji maydavo, kaip dažnai su tuo susiduria tėvai.

K.Kaikarytė buvo ne vienintelis neprofesionalus modelis, šeštadienį dalyvavęs „Chick“ drabužių parduotuvės surengtame itališkų prekės ženklų „Imperial“, „Vicolo“, „Vanessa Scott“ drabužių pristatyme. Podiumu žengė ir italo Sergio Paterlini įsteigto „Mauros namo“ globotinės. Šiuose namuose gyvena merginos, išėjusios iš Kauno vaikų globos namų, našlaitės, gyvenusios šeimynose arba vaikų namuose.

„Chic“ mados fiesta Kaune (46 nuotr.)
+40