Ant raudonojo kilimo sužibėjo Ieva Juozapaitytė ir Dainotas Varnas: atskleidė, kas juos sieja

Ieva Juozapaitytė ir Dainotas Varnas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Ieva Juozapaitytė ir Dainotas Varnas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-27 08:09
AA

Birželio pradžioje 14-ąjį kartą nuaidėję nacionaliniai kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“ sulaukė išsipusčiusių svečių gausos. Kauno valstybiniame muzikiniame teatre raudonuoju kilimu kartu žengė ir operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė su atlikėju Dainotu Varnu.

Kartu į Kauno valstybinį muzikinį teatrą atvykę Ieva Barbora Juozapaitytė ir Dainotas Varnas kaustė žvilgsnius – Ieva pasipuošė elegantiška raudona suknele, o Dainotas ypatingai progai rinkosi smokingą.

„Sidabrinės gervės“ raudonuoju kilimu žengę Ieva ir Dainotas atrodė puikiai nusiteikę ir neslėpė šilto ryšio. Portalui Žmonės.lt susisiekus su D.Varnu, jis atskleidė, kas juodu sieja.

Ieva Juozapaitytė ir Dainotas Varnas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

„Mes seni draugai. Susidraugavome po LRT projekto „Miuziklų žvaigždės“. Nesame pora. Dabar esu labiau susitelkęs į dainas”, – apie tai, kas jį sieja su Ieva Barbora, Žmonės.lt sakė Dainotas Varnas.

Renginyje tą vakarą raudonu kilimu žengė ir Ievos Barboros Juozapaitytės tėvai – Seimo narys, operos solistas Vytautas Juozapaitis ir solistė, dainavimo pedagogė Eglė Juozapaitienė.

Eglė Juozapaitienė, Vytautas Juozapaitis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Primename, kad šiemet „Sidabrinės gervės“ apdovanojimų metu Kauno valstybiniame muzikiniame teatre įteikta 19 Sidabrinių gervių statulėlių, 1 Sidabrinės gervės kiaušinis, skiriamas už metų geriausią studento darbą, ir 1 Auksinė gervė už gyvenimo nuopelnus. Apdovanojimų organizatoriai AVAKA ir LKC taip pat skyrė specialų prizą už indėlį Lietuvos kino industrijai. Šiemet buvo sulaukta 63 filmų paraiškų, kas yra šešiomis paraiškomis daugiau nei praėjusiais metais.

Į daugiausiai apdovanojimų pretendavo režisierių Giedriaus Tamoševičiaus ir Vytauto V.Landsbergio filmas „Poetas“, Tito Lauciaus filmas „Paradas“ ir Austėjos Urbaitės filmas „Per arti“. Visi šie filmai pretendavo ir į statulėlę kaip Metų geriausias ilgametražis vaidybinis kino filmas, pastarąją galiausiai laimėjo „Per arti“.

Nacionalinių kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2023“ ceremonija / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Šventei dirigavo netikėtas aktorių duetas – Lina Rastokaitė ir Dainius Kazlauskas.

Ceremonijoje nestigo jautrių akimirkų, skambėjo muzikiniai kūriniai. Į eterį su nauja daina sugrįžo mama 2022-ųjų pabaigoje tapusi scenos diva Justė Arlauskaitė-Jazzu. Laukė ir daugiau muzikinių premjerų – vieną jų parengė Vaidas Baumila ir Gamka: naujam gyvenimui jie prikėlė legendinį Virgilijaus Noreikos ir Luko kūrinį „Laikas“. Netikėtą muzikinį performansą paruošė Ainis Storpirštis su grupe „Joyboy“, specialiu pasirodymu pradžiugino Andrius Mamontovas, repo improvizatoriai „Freestarz“, Beatrich, Rūta MUR, Rokas Laureckis ir kiti.

Nacionalinių kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2023“ ceremonija / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Apdovanojimą už dokumentinį filmą „Mariupolis 2“ atsiėmė Ukrainoje nužudyto režisieriaus Manto Kvedaravičiaus sūnus Samuelis. Publika plojo atsistojusi.

Fotogalerijos:

Nacionalinių kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2023“ svečiai (164 nuotr.)
+158
Nacionalinių kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2023“ ceremonija (231 nuotr.)
+225