Ieva Juozapaitytė atgaivino senosios estrados hitą: naują aranžuotę kūrė Deivydas Zvonkus

Ieva Barbora Juozapaitytė ir Andrius Apšega  / Asmeninio albumo nuotr.
Ieva Barbora Juozapaitytė ir Andrius Apšega / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-06-22 15:20
AA

Kiekvienas esame patyrę būseną, kuomet išgirdus seniai skambėjusią melodiją, užlieja šiluma ir pasidaro jauku... Būtent dėl šios priežasties du operos solistai Ieva Barbora Juozapaitytė ir Andrius Apšega nusprendė pasinerti į retro pasaulį ir atgaivinti anuomet hitu buvusį kūrinį ,,Juodas Garvežys”.

Operos solistė bei Lietuvos publikai puikiai pažįstama įvairių muzikinių projektų dalyvė Ieva Barbora Juozapaitytė ėmėsi dar vieno iššūkio – drauge su kolega, dainininku Andriumi Apšega klausytojams pristato naują muzikinį projektą JAUKÙ, kuris atgaivins senosios estradinės muzikos dainas, kurių garsai vienus nuneš į jaukius jaunystės prisiminimus, kitiems tai taps galimybe prisiliesti prie visų mūsų istorijos ir išgyventi iki šiol nepatirtus jausmus.

Kaip sako I.B.Juozapaitytė, juodu pažinę vienas kitą akademinėse operų ir koncertų scenose, išgirdę tėvų ir senelių kitados niūniuotą dainą sumanė atgaivinti tikrą estrados legendą. Tai – praėjusio amžiaus septintojo dešimtmečio pop žvaigždės Danutės Neimontaitės išpopuliarinta Viktoro Havasy ir Antano Saulyno daina „Juodas Garvežys“.

Ieva Barbora Juozapaitytė / Asmeninio albumo nuotr.

Šią vasarą Ievos praleistos trumpos atostogos ir pamatyti vaizdai Toskanoje, Italijoje, įkvėpė sukurti ir šios dainos vaizdo klipą, kurio scenarijus gerokai papildė dainos „Juodas garvežys“ istoriją. Stebėdami tris minutes trunkančią kino miniatiūrą, žiūrovai turės galimybę drauge išgyventi elegantiškai aristokratiškos karšto itališko kraujo poros santykių dramą, patvirtinančią taisyklę, kad nuo meilės iki neapykantos – vos vienas žingsnis...

„Be jokios abejonės, ši intriguojanti istorija turės tęsinį ir kitose dainose, tad savo gyvenimą pradedantis muzikinis projektas JAUKÙ nuo šiol lankys kiekvieną klausytoją ir žiūrovą tiek gražiausiais muzikos garsais, tiek ir įspūdingais vaizdais“, – įsitikinusi I.B.Juozapaitytė.

Ieva Barbora Juozapaitytė ir Andrius Apšega / Asmeninio albumo nuotr.
Ieva Barbora Juozapaitytė ir Andrius Apšega / Asmeninio albumo nuotr.

Projekto JAUKÙ dalyviai norėtų padėkoti kūrybinės komandos nariams, Lietuvoje gerai žinomiems kūrybininkams: gitaristui Žygimantui Kepeniui, naujos aranžuotės autoriui, kompozitoriui Deivydui Zvonkui, „Andarte production“ komandai, visažistei Gabrielei Lileikaitei-Pavilionei.