Ant „Šok su žvaigžde“ parketo besisukusi A.Eisimanto ir I.Konopliovaitės pora nenustoja suktis ir gyvenime

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / E.Blaževič nuotr.
Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / E.Blaževič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-21 13:14
AA

Televizijos šokių šou yra suvedę ne vieną porą ne tik šokiams ant parketo, bet ir gyvenimui. Taip nutiko ir aktoriui, TV laidų, o šiuo metu ir populiariausios radijo stoties laidų vedėjui Arnoldui Eisimantui ir profesionaliai šokėjai Ievai Konopliovaitei – po dalyvavimo šokių projekte jeidu liko pora ir gyvenime.

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė kaip šokių partneriai dalyvavo 2020-ųjų televizijos projekte „Šok su žvaigžde“, kuriame stebino nešabloniškais, jautriais ir kūrybiškais pasirodymais. Taip susikūrė Ievos ir Arnoldo pora ant parketo.

Žiūrovai netruko pradėti spėlioti, ar ši pora kartu – tik ant parketo, nes jų pasirodymai atrodė pripildyti tikros emocijos, įelektrinti. Pora projekte padovanojo net septynis įsimintinus šokius 

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / D.Umbraso / LRT nuotr.
Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / Edvardo Blaževič nuotr.

Nors nugalėtojų statulėlę į viršų kėlė kita pora, Arnoldas teigia, kad projekte laimėjo daug daugiau, nei galėjo tikėtis.

Faktą apie tai, kad pasibaigus šokių šou judviejų bendras šokis nesibaigė, Žmonės.lt patvirtino pats A.Eisimantas.

„Dalyvavimas šiame projekte buvo vienas beprotiškiausių mano sprendimų. Mėgstu iššūkius. Mėgstu sujudinti užsistovėjusius vandenis – ir kaip aktorius, ir kaip žmogus. Tuo metu man jų reikėjo visomis prasmėmis. Tai buvo fantastiškas projektas. Nuostabi platforma kūrybai, tad nėriau visu pajėgumu.

Vienas tikrai nebūčiau tiek daug nužygiavęs. Su Ieva tapome kaip vienas kumštis. Kai išgyveni tokį išbandymą, pamatai daug žmogaus savybių. Tenka apsinuoginti vienam prieš kitą emociškai, nes projekto kelias ilgas, prasidedantis dar likus keliems mėnesiams iki tiesioginių eterių.

Tie išbandymai turbūt mus ir suartino. O toliau leidome upei tekėti savo vaga. Supratome, kad mums pakeliui. Tiek galiu pasakyti, o visą kitą pasiliksime tik sau“,  – Žmonės.lt šypsodamasis sakė jis.