Anticeliulitiniai kremai – efektyvi priemonė kovojant su apelsino žievele

Odos priežiūra / Fotolia nuotr.
Odos priežiūra / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-10 10:31
AA

Celiulitas, dar dažnai vadinamas apelsino žievele, ramybės neduoda daugeliui moterų – nepriklausomai nuo amžiaus, ne vienai tenka ieškoti efektyvių būdų norint džiaugtis dailia išvaizda ir nesijaudinti tuomet, kai artėja vasaros sezonas.

Šiuo atveju pirmiausia reikės pasidomėti sveikos mitybos principais ir pradėti kur kas daugiau judėti, tačiau šioje kovoje pravers ir papildomos priemonės – tinkamai pasirinkti anticeliulitiniai kremai taip pat leis kur kas greičiau pasiekti aiškiai pastebimų rezultatų.

Pirmiausia reikės pasidomėti sveikos mitybos principais ir pradėti kur kas daugiau judėti, tačiau šioje kovoje pravers ir papildomos priemonės – tinkamai pasirinkti anticeliulitiniai kremai.

Šių produktų sudėtyje esantys natūralūs komponentai sunormalizuoja medžiagų apykaitos procesus audinių ląstelėse, o anticeliulitinė kosmetika: šveitikliai taip pat paspartina kraujo pratekėjimą į riebalinius audinius, todėl reguliariai naudojant šias priemones, greitu metu galima pastebėti mažėjantį riebalinį sluoksnį. Vis dėlto, norint džiaugtis minėtais rezultatais, vertėtų atkreipti dėmesį, jog pasirinktas produktas būtų natūralus ir jo sudėtyje iš tikrųjų būtų galima rasti naudingų medžiagų.

Vienas iš variantų kovojant su celiulitu gali būti juodas putojantis molis, kurį galima įsigyti Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje. Šis produktas – natūralus, jo sudėtyje taip pat yra didelis magnio ir silicio kiekis. Daugelis moterų, kurios ieškojo efektyvių būdų kovoti su celiulitu, ne kartą yra girdėjusios apie limfodrenažinius masažus – panašų efektą suteikia ir šis molis, kuris veikia absorbuojančiai ir efektyviai šalina bei valo susikaupusius toksinus.

Celiulitas. Ar yra šansų jo atsikratyti? / Fotolia nuotr.

Ne mažiau naudingos ir kitos priemonės, kurių sudėtyje yra augalų ekstraktai. Pavyzdžiui, kraujažolės ekstraktas tonizuoja, ramina odą, gerina kraujotaką, ožkarožė gali pašalinti giliai susikaupusius toksinus, tuo tarpu natūralus taukmedžio sviestas suteikia odai elastingumo, stangrumo ir padeda jai atsinaujinti, tad jeigu Jūsų naudojamų produktų sudėtyje bus šie ar kiti naudingi augalai, kovą prieš celiulitą laimėsite pakankamai greitai ir efektyviai.

Patikimi anticeliulitiniai kremai taip pat yra tie, kuriuose gausu vitaminų ar mineralinių druskų – jos ne tik padeda išvalyti organizmą, bet ir paskatina kolageno gamybą, tad oda netrukus tampa akivaizdžiai stangresnė. Ypač veiksmingas yra karštas druskos šveitiklis – jeigu atkreipsite dėmesį, jog jis praturtintas ir kitomis naudingomis medžiagomis, rezultatai iš tikrųjų bus pastebimi.

Naudingų ir veiksmingų anticeliulitinių kremų galima rasti ir kur kas daugiau – šiuo atveju svarbiausia atkreipti dėmesį, jog jie būtų pagaminti iš natūralių produktų, sudėtyje neturėtų kenksmingų ar alergizuojančių medžiagų. Tuomet teks įdėti šiek tiek pastangų, nepamiršti aktyviai judėti ir galiausiai pavyks pastebimai sumažinti apimtis ir ramybės neduodantį apelsino žievelės sindromą. Ši problema nėra neįveikiama – tereikia atrasti efektyviausią būdą ir kantriai laukti rezultatų.

Gausus anticeliulitinių kremų pasirinkimas internetu gera kaina iš pigu.lt elektroninės parduotuvės.