Antra „Granatos Live“ diena: lietaus išmaudyta publika ir netikėtas pokytis programoje

Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ antroji diena / Teodoro Biliūno nuotr.
Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ antroji diena / Teodoro Biliūno nuotr.
Kristina Kučinskaitė
Šaltinis: Žmonės
2022-08-06 20:02
AA

Pagrindinę didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ dieną dangus ir oras nepašykštėjo staigmenų – nuo pat ryto pliaupusį lietų vakarop pakeitė saulė, o maudynes po atviru dangumi – šokiai purve.

Pasiryžusieji tris dienas linksmintis pagal mėgstamą ir populiarią muziką Žmones.lt portalą patikino iššūkiams pasiruošę iš anksto – lietpalčiai ar guminiai batai ne pas vieną buvo tarp į festivalį atsivežtų daiktų. Ir netgi tie, kurie nepalankiam orui reikalinga apranga bei avalyne nepasirūpino iš anksto, tikino tik džiaugęsi galimybe pasimėgauti po karščio bangos pasikeitusia situacija.

Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ lankytojų stilius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ antroji diena (148 nuotr.)
+142

Lietus „Granatos Live“ publiką per aštuonerių metų festivalio istoriją išmaudo ne pirmą kartą – kartą jau buvo sulaukta daug stipresnės audros.

Muzikos festivalio „Granatos Live 2022“ dalyvių stilius (62 nuotr.)
+56

Nepaisydami balų ir klampynių, renginio gerbėjai kelintą dieną trunkančių linksmybių nenutraukė ir buvo pasiryžę mėgautis visais šio vakaro pasirodymais. Nuo 17 valandos didžiojoje scenoje vienas po kito pasirodė ryškūs mūsų ir užsienio šalių atlikėjai – Monika Linkytė, jautì, Vaidas Baumila, GJan, Becky Hill, Beissoul & Einius, Zara Larsson, Jonas Blue.

Šįmet „Granatos Live“ programoje įvyko ir vienas pasikeitimas – „Zip FM“ scenoje 1 val. nakties vietoje koronavirusu susirgusio FC Baseball koncertavo Sisters On Wire.

Muzikos festivalis „Granatos Live 2022“ pirmoji diena (169 nuotr.)
+163