Antradienio horoskopas – spalio 4 d.

Orchidėjos / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Orchidėjos / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2016-10-04 06:10
AA

„Šios nakties sapnai gali versti nerimauti, bauginti ir tikėtis nemalonumų ateityje. Visgi pasistenkite jų pernelyg nesureikšminti. Tas pats taikoma ir „saldiems“ sapnams, kurie nebūtinai pranašauja gražius dalykus. Reikalingiausia savybė šiandien – rimtumas, ypač bendraujant su viršininku“, – perspėja astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien kažkokios permainos, apie kurias galbūt visai neatvirausite, jums bus reikalingos kaip oras ar vanduo. Kažin tik ar sėkmės bus palytėta tai, ką atliksite vieni, neprašydami pagalbos arba ją atstumdami. Ne pro šalį būtų jums kartu su partneriais pasikonsultuoti su specialistu jums aktualia tema.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien leiskite kitiems perdėlioti jūsų įprastą tvarką, kad ir kaip tai pasirodytų ne laiku. Regis, tai, kas iš pradžių kels nerimą, vėliau užpildys jus dėkingumo jausmu. Darbe, buityje ar rūpinantis sveikata nedera užsisklęsti. Dairykitės ir pamatysite, kaip kažkas jums tiesia pagalbos ranką, reikalingą įsisenėjusiai problemai išspręsti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandienos įvykiai darbo vietoje ar jūsų jaučiami kūno signalai gali būti ženklas, jog priėjote kryžkelę, už kurios reikia ryžtis permainoms. Net jei jos bus toli gražu ne esminės, palengvėjimas bus. Negana to, turėsite priežastį įsitikinti, kad partnerystė – jėga, be kurios jūsų projektai amžinai liktų idėjų skyrelyje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turėsite planų, kurių tobulai realizacijai nepakaks vien jūsų kūrybiškumo ir ryžto veikti. Reikės dar atsisakyti kažko, kas jums trukdo džiugiai ir entuziastingai siekti rezultato. Be to, namuose galų gale pavyks susitarti dėl maitinimosi ar kitų kasdienių dalykėlių tam, kad mikroklimatas šeimoje pagerėtų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų asmeninio gyvenimo aistros persikels į visas vietas, kuriose būsite. Negana to, itin subjektyviai viską aplink save vertinsite. Laimei, tai nepadarys didelės įtakos jūsų gyvenimo kokybei. Beje, ją pagerinti padės jūsų atžalos ar jūsų įgyvendinami projektai, nes dėl jų galiausiai suimsite save į rankas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums žūtbūt reikės ką nors sužinoti. Ir kuo giliau įniksite į visokias informacijos ar žinių paieškas, tuo geriau suprasite, kad jokios kliūtys jums nebaisios. O jei atsiras slapukaujančių, jūsų azartas dar išaugs. Tiesa, jūsų gerovė šįkart jūsų šeimos narių rankose, jei jūsų neišgąsdins kelios nepatogios taisyklės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šifruojame vaiko temperamentą: cholerikas ar flegmatikas? Patarimai tėvams

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums ne pro šalį būtų pastebėti, kuo vertingi kiti. O padėję jiems atsiskleisti, ir patys papildomų taškų užsidirbsite. Ko gi daugiau reikia? Jei vis dar maža, liovęsi klaidžioti informacijos džiunglėse, griebkite tai, ką rasite patikimuose šaltiniuose. Nesuklysite, ypač jei jums rūpi pagarba ir dėmesys jūsų asmenybei.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūs diktuosite sąlygas ir savaip kreipsite įvykių tėkmę. Ir, regis, mažai bus tokių, kurie drįs jūsų įtaigai atsispirti. Jei vis dar stokosite pasekėjų, išbandysite kažką, kam paprastai nesiryždavote. Galiausiai gausite patvirtinimą, kad turite viską, ko reikia imantis vieno kito ilgokai svajoto sumanymo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien dalį savo veiklų laikysite paslaptyje ar bent su mažai kuo tarsitės prieš priimdami sprendimą. Regis, bus priežasčių permąstyti kai kuriuos vidinius prioritetus ir kai ką kitaip perdėlioti vidinėse lentynose. Nepaisant to, komandos gerovė ir jos tikslai jums rūpės, o jums pavyks surinkti išsibarsčiusias grandis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jūsų dalyvavimas komandoje turės įtakos įvykių eigai ar komandos narių veiksmams, net jei dėl to nei piršto nepajudinsite. Tačiau patys greit suprasite, kad ką nors darydami tikslingai, pasiekiate geresnių rezultatų. Be to, norėdami palyginti savo profesinį kelią, žvelkite įsisenėjusioms problemoms tiesiai į akis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Save išgydžiusios kūno psichoterapeutės Rasos Mažionienės patarimai: kokios emocijos sukelia kokias ligas

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien norėsite keliauti per dieną pakelta galva ir nusipelnyti aplinkinių pagarbos už savo darbus. Panašu, jog šitas uždavinys jums bus visai nesunkiai įveikiamas, ypač jei nepaliksite visko taip, kaip buvo iki šiol. Įstrigę mokymosi ar kelionių reikalai taip pat judės dėka tų, kuriuos laikote savo bendražygiais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien kažkas jūsų įsitikinimuose ar požiūryje keisis, ypač jei studijuojate, keliaujate ar bendraujate su užsieniečiais. Galite ir patys paieškoti mokytojo ar žinių, kurie sustiprintų jūsų tikėjimą ar paplėstų perspektyvas. Be to, jūsų vadovas ar vienas iš tėvų gali padėti išspręsti ilgai neišspęstą keblų galvosūkį.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.