Apie gyvenimą Londone dainavusiam G.Lepsui Didžioji Britanija užtrenkė duris: neslepia apmaudo

Grigorijus Lepsas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Apie išvykimą į Londoną dainavusiam rusų atlikėjui Grigorijui Lepsui durys į Didžiąją Britaniją užsivėrė. Vladimirą Putiną palaikančiam G.Lepsui uždrausta įvažiuoti į Jungtinę Karalystę, praneša Unian.net.

„Я уеду жить в Лондон“ (liet. – aš išvažiuosiu gyventi į Londoną) – taip dainoje „London“ dainavo kruviną Putino režimą palaikantis dainininkas G.Lepsas, ne kartą vykęs koncertuoti į laikinai Rusijos okupuotas Ukrainos teritorijas. Vis dėlto aplankyti išvajotojo Londono G.Lepsui bent jau kurį laiką nepavyks, nors ir kaip norėtų.

Kaip skelbia Unian.net, prieš keturis mėnesius G.Lepsas kreipėsi į Jungtinės Karalystės ambasadą, siekdamas gauti vizą, kad galėtų apsilankyti Londone. Po kelis mėnesius trukusio svarstymo dainininkui buvo atsisakyta suteikti leidimą viešėti Didžiosios Britanijos sostinėje.

Apie tai pranešė Rusijos žiniasklaida. Į situaciją viešai sureagavo ir pats atlikėjas.

„Mūsų mylimas miestas, bet manęs ten jau nebeįleidžia“, – kalbėjo G.Lepsas.

Grigorijus Lepsas / „Scanpix“ nuotr.

G.Lepsas jau kurį laiką negali vykti ir į Vokietiją, kur buvo suplanuotas jo koncertinis turas. Savo pasirodymą Vokietijoje rusų dainininkui teko atidėti jau tris kartus.

„Esu visiškai tikras, kad renginys įvyks – bendrauju su organizatoriais. Nors, atsižvelgiant į šiandienos realijas ir tai, kas vyksta išprotėjusiame pasaulyje, nežinau, kaip bus. Bet aš visada pasiruošęs: mano lagaminas visada supakuotas“, – prieš kurį laiką kalbėjo G.Lepsas.

Priminame, kad neseniai G.Lepsas koncertavo Donbase ir skyrė dainą žuvusiems okupantams.

Skaitykite daugiau