Apžiūrėkite naują Gwyneth Paltrow pirkinį už 4,9 mln. dolerių – vilą Kalifornijoje

Gwyneth Paltrow nusipirko vilą Montesite / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Gwyneth Paltrow nusipirko vilą Montesite / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-29 21:37
AA

Holivudo žvaigždė Gwyneth Paltrow (43 m.) savo nekilnojamojo turto kolekciją papildė nauju pirkiniu – pranešama, kad kovo mėnesį ji nusipirko vilą prabangiame Kalifornijos pajūrio miestelyje Montesite.

Už vilą, esančią didžiulėse 97 arų valdose, aktorė sumokėjo 4,9 mln. JAV dolerių (4,4 mln. eurų). Ją Gwyneth Paltrow nusipirko iš naftos magnato Kolos Aluko, kuris šiuo metu gyvena Šveicarijoje.

Suma, kurią išleido Gwyneth Paltrow – lašas jūroje lyginant su kitais Montesite parduodamais namais, mat šią gyvenvietę itin pamėgę milijonieriai ir pramogų pasaulio žvaigždės. Pavyzdžiui, kaimynystėje esantys televizijos magnatės Oprah Winfrey namai verti net 50 mln. JAV dolerių (45 mln. eurų).

Gwyneth Paltrow vila Montesite / Vida Press nuotr.

Santa Barbaros apygardoje esančiame Montesite vilas turi tokios žvaigždės kaip jau minėta Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres, Robas Lowe, Carol Burnett ir kt.

Naujose Gwyneth Paltrow valdose yra 530 kv. m pagrindinis namas su keturiais miegamaisiais ir tiek pat vonios kambarių bei atskiras 255 kv. m svečių namas su trimis miegamaisiais. Tačiau pranešama, kad naujoji šeimininkė planuoja nugriauti abu šiuos devintajame dešimtmetyje statytus namus ir jų vietoje išdygs du visiškai nauji ir modernūs namai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Miranda Kerr ir milijardierius Evanas Spiegelis nusipirko bendrus namus

Gwyneth Paltrow Montesite nusipirko vilą už 4,9 mln. dolerių (8 nuotr.)
+2
Gwyneth Paltrow vila Montesite / Vida Press nuotr.