Ar žmogus gali gimti lydimas finansinės sėkmės?

Oligarchas / „Fotolia“ nuotr.
Oligarchas / „Fotolia“ nuotr.
2017-11-30 12:00
AA

Daugelis susiduriame su keistais, nepaaiškinamais dalykais, kuriuos vadiname mistika. Pasak anapusinio pasaulio žinovų, tai, ko negalime pamatyti plika akimi, paaiškinti moksliškai ir pasitelkę logiką, irgi yra tikra. Jūsų neįtikėtinas, bet realias patirtis aptars ir į klausimus atsakys šios srities specialistai.

Vienąsyk svečiuose susipažinome su būrėja, kuri mano vyrui pasakė: „Jus lydi finansinė sėkmė, turbūt esate turtingas ir sėkmingas verslininkas.“

Kai netekau darbo, draugė man patarė pamėginti laimę loterijoje. Esu skeptikė, nes laimėti yra labai menka galimybė, tačiau ėmiau pirkti loterijos bilietus už paskutinius sukrapštytus centus. Taip elgiausi kasdien visą pusmetį – skaitydavau horoskopus, sekdavau, kurios dienos astrologiškai palankios. Nė velnio! Nė cento nelaimėjau. Kaskart tikrindama bilietą kompiuterio ekrane išvysdavau skatinimą bandyti dar kartą. Vienąsyk mes svečiuose susipažinome su būrėja, kuri mano vyrui pasakė: „Jus lydi finansinė sėkmė, turbūt esate turtingas ir sėkmingas verslininkas.“ Mes tik pasišaipėme, nes šeimos finansinė padėtis tuo metu buvo katastrofiška. Iš mūsų žvilgsnių supratusi, kad nesame aptekę turtais, moteris šyptelėjo: „O ar jūsų vyras bent kartą mėgino nusipirkti loterijos bilietą?“ Atsakiau, kad ne. Tik aš perku bilietus ir, deja, nesėkmingai. Tuomet būrėja patarė išmėginti laimę loterijoje būtent mano brangiausiajam. „Tik jam šypsosis sėkmė“, o jums neduota praturtėti išlošus aukso puodą.“ Įtikinau vyrą periodiškai pirkti vis po skirtingos loterijos bilietą. Trečias kartas nemelavo. Jis išlošė automobilį. O kitas bilietas irgi buvo laimingas, tačiau nenoriu įvardyti sumos.

Nežinau, kuo motyvuodama būrėja taip išpranašavo. Vis svarstau, gal sutapimas, o gal išties kiekvienas gimdamas atsinešame, kaip sakoma, ne tik charakterį, polinkį sirgti tam tikromis ligomis, bet ir galimybę būti sėkmingam bei turtingam?

Emilija

Tarologė, būrėja Lina Balsė / Asmeninio archyvo nuotr.

Tarologė: „Kai kuriems lemta laimėti aukso uodą

Yra žmonių, kuriems loterijose sekasi, jie periodiškai ką nors laimi, o yra tokių, kuriems sėkmė nesišypso. Ar žmogui skirta likimo išlošti aukso puodą, galima sužinoti panagrinėjus jo horoskopą. O būrėja, tikriausiai, intuityviai pajuto, kad jūsų vyras turi didelį finansinės sėkmės potencialą, kad jam duota galimybė pinigus gauti lengvai.

Ar žmogus turi didesnės sėkmės tikimybę azartiniuose žaidimuose, gali atskleisti specialisto sudarytas asmeninis gimimo horoskopas. Bet net ir be profesionalios horoskopo analizės galite numanyti, ar jums fortūna šypsosi šioje srityje. Tereikia prisiminti, ar dažnai ištraukiate laimingąjį bilietuką. Jei ne, kam švaistyti tuos paskutinius eurus bilietams juolab kiekvieną dieną?!

Gali būti, kad galimybė laimėti yra uždirbta privilegija iš praėjusių gyvenimų, teisingai suformuoto santykio su pinigais, įgytų vidinių savybių. O galbūt tai pamoka ir išbandymas, kurį siela pasirinko šiam gyvenimui. Jei sielos tikslams ir suplanuotoms patirtims kliudytų lengva sėkmė loterijoje, tikrai nelaimėsime. Patys įsivaizduokite, jei būtų duota laimėti milijoną, kuris išspręs jūsų dabartines problemas, jūs jau susidurtumėte su visai kitomis patirtimis ir pamokomis. Jos būtų susijusios su išmintingu disponavimu tais pinigais, taip pat tai būtų ir savęs, ir santykių patikrinimas. O esama situacija, visi sunkumai, reikalauja jus įgyti tam tikrų savybių, kad pakeistumėte savo gyvenimą, vertybes.

Aš pati mėgstu kartais nusipirkti loterijos bilietą. Prisipažinsiu, perku tuos, kur didžiausi laimėjimai. Perku tik kelis per metus, nes jei bus skirta, reikalinga sielai, pakaks ir to vienintelio bilieto. Bet beveik niekada nelaimiu, o jei laimiu, tai tik eurą. Mano horoskope matyti, kad turiu puikų finansinį potencialą, bet jis susijęs su savirealizacija ir darbu, nešama nauda pasauliui. Jei laimėčiau, galbūt laimėjimas atimtų motyvaciją nuveikti tuos darbus, kuriuos privalau, t. y. duoti pasauliui tai, ką galiu, tapti tuo, kuo galiu užaugti.

Paklausite, kodėl tuomet perku bilietus ir dar su kuo didesniu aukso puodu? Dėl pramogos, malonumo – smagu visą savaitę svajoti apie smagius dalykus, pasikrauti pozityvios energijos. Tačiau jei žaidimas loterijoje suteikia neigiamų emocijų nieko nelaimėjus, tuomet tik bloginate savo perspektyvas ir likimą.

Taigi pamėginti, kaip sakoma, laimę loterijoje, galima, bet tikrai nereikia pamesti galvos ir išleisti tam krūvos pinigų. Jei niekada nelaimite ir žaidimas neteikia malonumo, verčiau nukreipkite mintis ir energiją kitur, kur galbūt jūsų laukia sėkmė. Vieniems sekasi loterijoje, kitiems pinigai ir laimė gali ateiti kitu keliu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gydomosios arbatos 12 Zodiako ženklų