Ariana Grande pasisiūlė sumokėti už Mančesterio teroro aukų laidotuves

Georgina Bethany Callander su Ariana Grande / „Instagram“ nuotr.
Georgina Bethany Callander su Ariana Grande / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-24 16:05
AA

Dainininkė Ariana Grande (23) susisiekė su Mančesterio teroro aukų artimaisiais. Atlikėja pasisiūlė padengti laidotuvių išlaidas.

„Naujienos apie Arianą: Ariana susisiekė su šeimomis, kurių artimieji žuvo praėjusią naktį... Ji ketina sumokėti už laidotuves!“ – rašoma „Ariana Updates!“ paskyroje tviteryje.

Vėlyvą pirmadienio vakarą per Arianos Grande koncertą surengta teroro ataka nusinešė 22 žmonių gyvybes. Dar 119 koncerto dalyvių yra sužeista.

Teroro ataką įvykdė Jungtinėje Karalystėje gimęs ir augęs Salmanas Abedis (22). Jis detonavo sprogmenį su vinimis ir varžtais vos tik baigėsi Arianos Grande koncertas.

Per išpuolį muzikantai fiziškai nenukentėjo, tačiau, kaip sakė būgnininkas Aaronas Spearsas, „šis skausmingas atsiminimas liks amžinai“.

Nelaimės sukrėsta dainininkė antradienio vakarą grįžo į JAV. Paparacai užfiksavo, kaip išvargusi, su ašaromis akyse Ariana Grande puolė į mylimojo glėbį.

Vieną iš Mančesterio teroro aukų Ariana Grande buvo sutikusi. Prieš porą metų britė Georgina Callander paklojo nemenką sumą už specialų fano bilietą, kuris garantavo susitikimą su dainininke. Po tragedijos bendra Georginos ir Arianos nuotrauka tapo šios nelaimės simboliu.

Dar viena jau identifikuota išpuolio auka – aštuonmetė Saffie Roussos. Jos vyresnė sesuo Ashlee Bromwich dėl sunkių sužalojimų gydoma ligoninėje. Mergaičių mama Lisa Roussos taip pat stipriai nukentėjo – moteris iki šiol neatgavo sąmonės.

Jungtinė Karalystė gedi Mančesterio teroro aukų (20 nuotr.)
+14
Arianos Grande koncertą Mančesteryje sukrėtė teroro aktas (30 nuotr.)
+24