Aro Vėberio pažintis su Martyna – kaip iš filmo: 17 metų vienatvės ir lemtingas „klink“

Aras Vėberis su žmona Martyna ir sūnumi / LNK ir asmeninio albumo nuotr.
Aras Vėberis su žmona Martyna ir sūnumi / LNK ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-06 12:53
AA

„Sunkiausia – vienatvė, nes, kaip bebūtų, žmogus nesutvertas vienatvei. Turbūt genuose užkoduota, kad vienatvė prieštarauja prigimčiai, kas ką besakytų, filosofuotų ar išvedinėtų, čia esminis gyvenimo variklis...“ – teigia 52-ejų muzikos prodiuseris Aras Vėberis.

Aras ir Martyna Vėberiai atvirą interviu davė LNK gyvenimo būdo laidai „Nuo... Iki...“.

Pora neseniai grįžo iš egzotiškos kelionės Meksikoje, kurioje atostogavo su žmona Martyna ir sūnumi Nojumi. Joje pora ne tik atšventė pirmąsias vestuvių metines, tačiau ir sūnaus šeštąjį gimtadienį.

Tai, kad mylimąją Martyną ketina nustebinti iš anksto suplanuota kelione Meksikoje, Aras užsiminė dar tada, kai jo šeimos namuose Panevėžyje filmavimo komanda lankėsi praėjusių metų rudenį. Pora pasakojo apie pažintį, slaptas vestuves ir teigė vienas kitam esantys didžiausia gyvenimo dovana.

Aro ir Martynos pažintis primena filmo scenarijų. Pora pažįstama kelis dešimtmečius... Ilgus metus Aras buvo populiarios grupės narys, maudęsis šlovės spinduliuose, vienas geidžiamiausių vyrų Lietuvoje. 17-a metų už jį jaunesnė Martyna paauglystėje buvo grupės „Naktinės personos“ gerbėja, netgi vadovavo fanų klubui. Būdama jau suaugusia moterimi Martyna Arą sutiko po vieno grupės koncerto.

„Dabar mano miegamasis nebėra nukabinėtas jo plakatais, o kažkada buvo. Po koncerto jis atpažino mane, kad aš ta pati Martyna, kuri užaugo. Buvo vienas klink, ir viskas. Man tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio...“, – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo Martyna Vėberė.

Martyna Kerbedytė ir Aras Vėberis / Viganto Ovadnevo nuotr.

Aras, pasak Martynos, sužavėjo nuoširdumu ir paprastumu. Tuo, koks jis yra tuomet, kai jo niekas nemato.

Aras prisipažino, kad vėl pamatęs Martyną nė negalvojęs, kad ji kada nors kada nors taps ne tik jo mylimąja, bet ir žmona, bei sūnaus motina.

„Į santykius žiūrėjau kur kas atsakingiau nei anksčiau, neskubėdamas, gerai viską pasvėręs, ir apmąstęs...“ – pasakojo muzikos prodiuseris. Septyniolika – tiek metų Aras pasakojo gyvenęs vienas iki to, kol sutiko Martyną. Atsinaujinusi pažintis vyro gyvenimą apvertė aukštyn kojomis.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Aro Vėberio šeimos atostogos Meksikoje (18 nuotr.)
+12