Arūnas Valinskas: „Gyvenime būkime karštakošiai, nes atšalę spėsime pabūti po mirties“

Iškilti, trumpam blykstelėti, palikti pėdsaką sparčiai besisukančioje viešojo gyvenimo ruletėje nėra sunku – ypač šiais laikais, kai net menkutis įrašas instagrame gali tave paversti dienos herojumi. Tačiau būti nevienadiene žvaigžde, savo srities lyderiu, žibėti orbitoje ne akimirką, o metų metus ir išlikti populiariam, vertinamam, daugelio mylimam yra aukštasis pilotažas. Tokių žmonių nedaug: visi žinome jų vardus, juos gerbiame ir mėginame atspėti jų ilgaamžiškumo paslaptį.

Arūnas Valinskas / Tomo Kaunecko nuotrauka
Arūnas Valinskas / Tomo Kaunecko nuotrauka
Grytė Liandzbergienė
Šaltinis: Žmonės
2023-01-25 13:58
AA

Kokią formulę jie atrado, kad amžiams liktų žmonių akyse ir širdyse? Kokį laiko patikrintą vaistą vartoja, kad būtų geidžiami ir mylimi? O gal nieko nedaro – tiesiog tokie yra iš prigimties? Į šiuos klausimus atsako 1000-asis žurnalo „Žmonės“ numeris.

„Mano sėkmės priežastis paprasta: žinau, kad šis gyvenimas tėra vienintelis, tai ir spaudžiu iš jo, kiek galiu, – šypteli Lietuvos šoumenų šoumenas, televizijos laidų kūrėjas ir vedėjas Arūnas VALINSKAS (56). – Mėgstu sakyti: gyvenime būkime karštakošiai, nes atšalę spėsime pabūti po mirties.“

Žurnalas Žmonės 2023/04

Grožis. Kai keletą dešimtmečių esi televizijoje, nuotraukose, žurnaluose, neišvengiamai matai aiškų skirtumą tarp savęs anuomet ir dabar. Aišku, tai labiau nepatinka moterims, nes juk vyrai laikui bėgant tik gražėja (juokiasi). Man kartais sako, kad dabar atrodau geriau nei jaunystėje. Tada sunerimstu: tai kaip baisiai atrodžiau anksčiau?

Norint ko nors pasiekti, reikia paprasčiausiai dirbti. Ir dar – nebijoti klysti: santykiuose su savimi, su moterimis, su bendražygiais... Kai bijai – negyveni. Bet pripažįstu – aš irgi turiu baimių.

Pavyzdžiui, jaučiu