Arvydas ir Lina Anušauskai pasidalijo šventine šeimos nuotrauka: „Linkėjimai draugams ir kritikams“

Arvydas ir Lina Anušauskai / Asmeninio albumo nuotr.
Arvydas ir Lina Anušauskai / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-28 11:45
AA

Arvydas Anušauskas (52) savaitgalį per Kalėdas paviešino šeimyninę fotografiją, kurioje drauge su žmona Lina (24) bei jųdviejų augintiniu, auksaspalviu retriveriu Bagiu įsiamžino prie šventinės eglės. „Kalėdiniai linkėjimai draugams ir kritikams“, – tokią žinutę prie nuotraukos paliko Seimo narys. Akivaizdu, kad jis šįmet dėmesio sulaukė ne tik dėl darbų, bet ir įvykusių vestuvių.

Tai pirmosios Kalėdos, kurias Arvydas ir Lina Anušauskai pasitiko jau kaip šeima – pora Vilniaus rotušėje susituokė gegužės pabaigoje. 

„Tradiciškai šventes sutikome pas tėvus. Pradžioje pas vienus, po to pas kitus. Ir Vilniuje, ir Šiaulių rajone... Pavažinėjome“, – Žmonės.lt sakė A.Anušauskas. 

Paklaustas apie tuos kritikus, kuriems savo „Facebook“ paskyroje siuntė linkėjimus, A.Anušauskas šypsosi: omenyje turėjo politinius oponentus, o ne tuos, kurie skuba smerkti jo ir žmonos Linos amžiaus skirtumą. 

Vis dėlto pripažįsta – nemalonių kalbų jis šįmet girdėjo ir dėl to. Tik jų nesureikšmina, dėmesio nekreipia, nes kur kas daugiau, anot A.Anušausko, besidžiaugiančių jų šeimos laime. 

„Siųsdamas linkėjimus turėjau omenyje politinius kritikus, nes paprastai apie savo asmeninį gyvenimą neatvirauju... O ta kritika man asmeniškai poveikio neturi, jei tai išvis galima vadinti kritika. Dažniausiai ten net nebūna kritikos pavidalo... Be to, vadinamųjų kritikų skaičius yra labai labai menkas. Galvojančių priešingai, mums sveikinimus siunčiančių žmonių skaičius yra šimtais kartų didesnis“, – Žmonės.lt sakė A.Anušauskas. 

O ir po jo publikuota nuotrauka pasipylė vien teigiami draugų, bičiulių komentarai: Anušauskų šeima sulaukė šventinių sveikinimų, taip pat komplimentų šeimai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Seimo narys Arvydas Anušauskas Rotušėje susituokė su studente Lina Bulanovaite

Arvydo Anušausko ir Linos Bulanovaitės vestuvės Rotušėje (31 nuotr.)
+25