Agnė Čyžienė – Aš juos ragauju

Agnė Čyžienė / Asmeninio albumo nuotrauka
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
AA

„Puikiai suprantu, kad visur turi būti balansas, todėl saldumynus ne valgau, o ragauju. Mažas gabalėlis deserto man – didelis malonumas, juo galiu mėgautis kiekvieną dieną“, – sako instagramo paskyroje „Gal ką skanaus“ saldžiomis idėjomis besidalijanti Agnė ČYŽIENĖ (37).

„Šeima, draugai ne tik moka gaminti, bet ir labai mėgsta desertus. „Gal turime ką nors skanaus?“ – mano aplinkoje vienas populiariausių klausimų. Todėl ilgai negalvodama taip pavadinau ir savo instagramo paskyrą, – juokiasi maisto tinklaraštininkė. – Tenka pripažinti, kad mūsų draugijos vyrai pagrindinius patiekalus ruošia gal net geriau už merginas, todėl aš savo stiprybę atradau gamindama desertus. Man tai – tarsi meditacija. Dažnai juos ruošiu rytais, ramiai gerdama kavą, kol šeima dar miega.“

Gaminimas Agnei – malonus pomėgis, padedantis atsipalaiduoti po dienos darbų didžiulėje transporto įmonėje, kur vadovauja administracijai. Į socialinius tinklus su receptais ji atėjo prasidėjus pandemijai, kai dėl karantino teko užsidaryti namuose.

„Kaip ir daugelis, pirmiausia pradėjau tvarkytis, – juokiasi. – Radau savo seną receptų sąsiuvinį ir nusprendžiau, kad visai neblogai būtų juos perrašyti ten, kur galėčiau matyti su nuotraukomis, o prireikus dalytis su draugais.

Taip tie receptai po truputį pradėjo keliauti į instagramą. Džiaugiuosi, kad mano paskyra sulaukia vis daugiau susidomėjimo, kad žmonės drąsiai naudojasi ten esančiais receptais. Neatmetu galimybės kada nors juos sudėti į knygą, bet manau, kad tam dar šiek tiek per anksti.“

 

Skaitykite daugiau