Po pusantrų metų pertraukos grupė „69 danguje“ pristato dainą „Lik dabar ir čia“

Grupė „69 danguje“
Grupė „69 danguje“
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-19 11:04
AA

„Lengvas priedainis ir svaigūs žodžiai – viskas, ko reikia atostogų metu“, – taip grupės „69 danguje“ merginos pristato naujausią savo kūrinį „Lik dabar ir čia“ ir spalvingą, atostogauti kviečiantį vaizdo klipą.

„Lik dabar ir čia“ – tai šilta, nerūpestinga ir vasariškiems nuotykiams sukurta daina. Merginos sako, jog ji buvo įkvėpta pasakiškais orais lepinusio pavasario, saulės ir geros nuotaikos. „Norėjosi pasitikti vasarą su smagia daina, kuri mus ir klausytojus lydėtų iki pat rudens. Saulėtos dienos, karštos naktys, smėlis, jūra ir lengva muzika – ko daugiau reikia tobulai vasarai?“ – šypsosi grupės „69 danguje“ narės.

Merginos pripažįsta, jog vasara – mylimiausias jų metų laikas, džiuginantis ne tik oro temperatūra, bet ir nerūpestingomis linksmybėmis iki pat paryčių. „Tik vasara atneša tiek daug pramogų ir smagių nuotykių. Kas kartą be galo jos laukiame, o šįkart net sukūrėme vasarai dainą!“ – džiaugiasi jos.

Šis, po daugiau nei pusantrų metų pertraukos pristatytas grupės kūrinys kardinaliai skiriasi nuo 2016-ųjų rudenį pristatyto singlo „Gilyn“. Tą kartą išleista daina pasakojo apie vidinę kovą su savimi ir žmogų gramzdinančias priklausomybes, tačiau šiandien merginos pasirinko lengvą ir gaivią kūrinio nuotaiką.

„Per tiek kūrybos metų savo archyvuose esame sukaupę didelį bagažą dainų. Smagu, kad turime galimybę savo pasirodymuose pritaikyti sezoniškumą – vasarą praleisti su smagiomis ir nerūpestingomis dainomis, o rudenį pasitikti su romantiškais, ramiais, kartais net rimtesnes temas paliečiančiais kūriniais“, – pasakoja dainininkės ir džiaugiasi, jog naujasis kūrinys su jomis keliaus į visus šios vasaros pasirodymus.

Grupė „69 danguje“ skaičiuoja jau 14-us gyvavimo metus. Dar 2005 m. veiklą pradėjusios merginos tapo vienu sėkmingiausių pop muzikos projektų šalyje. Laimėjusios ne vieną apdovanojimą – nuo metų debiuto iki metų grupės – šiandien jos džiaugiasi, jog populiariausių „69 danguje“ hitų „9 Danguj“, „Skrisim“, „Gyvenu“, „Velniškas greitis“ ir daugelio kitų žodžius vis dar mintinai moka didžioji dalis Lietuvos melomanų.