Atlikėja Donata Virbilaitė tapo mama: pagimdė dukrą, atskleidė jos vardą

Donata Virbilaitė / Teodoro Biliūno / BNS ir Loretos Kondratės nuotr.
Donata Virbilaitė / Teodoro Biliūno / BNS ir Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-25 19:01
AA

Džiugūs pokyčiai atlikėjos Donatos Virbilaitės (36) gyvenime – moteris tapo mama. Kartu su mylimuoju Gediminu sūpuoja dukrelę.

Donata Virbilaitė ir jos mylimasis Gediminas tapo tėvais. Pora išgyvena džiaugsmingas akimirkas.

„Labas, stebukle

Ko trūko žemėj, GIMĖ tavyje.

2023.06.23

Gabija“, – rašė D.Virbilaitė ir pasidalijo nuotrauka.

Primename, kad apie nėštumą atlikėja Donata pranešė žurnalui „Žmonės“.

„Žinia, kad birželį tapsime tėvais, mus pasiekė po atostogų Turkijoje. Dabar vis pagalvoju, kad šis tolimas kraštas, kuriame esu gyvenusi, mano istorijoje ne kartą atliko reikšmingą vaidmenį“, – naujausiame „Žmonių“ numeryje pasakojo D.Virbilaitė.

„Kad turėsime mergaitę, žinojau jau gana senokai“, – prisipažino Donata.

Donata Virbilaitė / Vaivos Gervės nuotr.

Mama sakė, kad, sužinojusi vaikelio lytį, pirmiausia pasidžiaugė – dukrytė tikrai bus tėvelio vaikas, nes, pasak jos, ryšys tarp tėčio ir dukros yra labai svarbus. Pati be tėvo užaugusi atlikėja sako, jog vaikystėje ar paauglystėje būtent jo glėbio jai trūko labiausiai.

Nuo tos akimirkos, kai džiaugsminga žinia aplankė ją ir širdies draugą, Donatos telefonas prisipildė įvairiausių muzikos melodijų, žodžių eilučių, kurias kūrėja visai neseniai sudėjo į vieną, labai svarbią dainą.

Donatos Virbilaitės pirmagimės sutiktuvių šventė / Loretos Kondratės nuotr.

„Šįkart nenorėjau pompastikos, atidirbtų akordų, brangaus vaizdo klipo. Siekiau, kad viskas būtų lengva, paprasta, artima ir šilta, todėl į svečius atvykus kolegai ir bičiuliui Jonui Andriuškevičiui, kartu „sulipdėme“ laukimo metu kylančius jausmus bei muziką į vieną svarbiausių dainų mano karjeroje“, – taip naujausią savo dainą, pavadinimu „Labas“, skirtą itin laukiamai dukrytei, pristatė Donata.