Atlikėjai Ingridai Kazlauskaitei teko susidurti su didžiausiomis savo baimėmis

Ingrida Kazlauskaitė su šokių grupe „Girls ONLY“ apsilankė „Lost Escape“ siaubo kambaryje / Organizatorių nuotr.
Ingrida Kazlauskaitė su šokių grupe „Girls ONLY“ apsilankė „Lost Escape“ siaubo kambaryje / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-05 09:31
AA

Įsibėgėjus vasaros koncertų maratonui, atlikėja Ingrida Kazlauskaitė su savo ištikimomis bendražygėmis šokių grupe „Girls ONLY“ randa laiko ir pramogoms.

„Šįkart norėjosi aštresnių pojūčių, tad nusprendėme apsilankyti „Lost Escape“ siaubo kambaryje“, - pasakojo Ingrida Kazlauskaitė.

Merginos prisipažino, kad į siaubo filmo „Pjūklas“ motyvais kurtą pabėgimo kambarį ėjo su didžiule baime.

„Labai bijau kraujo, todėl man šis merginų sumanymas pasirodė kaip tikra beprotybė“, - sakė šokėja Berta Neverauskaitė.

„Aš paniškai bijau aukščio, vorų ir uždarų patalpų. Bet šįkart nutariau, kad metas su savo baimėmis susidurti akis į akį ir jas nugalėti“, - sakė I. Kazlauskaitė.

Merginos valandą praleido uždarame kambaryje, kur jų laukė galvosūkiai ir bei kraują stingdančios užduotys.

„Klykiau kiek tik leido gerklė, kai reikėjo kišti ranką į vamzdį ir ištraukti raktą. Ten jutau kažką judant, o dar netikėtai įsijungė kažkoks aparatas ir atrodė, kad tą mano rankytę sumals kaip kokioj mėsmalėj“, - įspūdžiais dalijosi Ingrida.

„Man buvo baisiausia, kai reikėjo virš kabančios giljotinos sukišti rankas. Atrodė, kad bet kurią akimirką gali atsisveikinti su plaštakomis!“ – pasakojo Berta.

Merginos prisipažino, kad buvo akimirkų, kai norėjosi viską mesti ir tiesiog pabėgti, bet kaskart vis prisimindavo, kad visa tai – tik žaidimas.

„Viskas taip realistiška, tikroviška. Tave įtraukia gausybė galvosūkių. Bandai juos išspręsti, o tuo pačiu ir šiurpas per kūną eina. Neįtikėtinas jausmas! Esam pakrautos adrenalinu visai savaitei. Žaviuosi tuo žmogumi, kuris visa tai sugalvojo“, - Ingrida negailėjo komplimentų „Lost Escape“ kambarių įkūrėjams.

Ingrida Kazlauskaitė su šokių grupe „Girls ONLY“ apsilankė „Lost Escape“ siaubo kambaryje (47 nuotr.)
+41