Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė pirmą kartą į naktinį klubą nuėjo tik po studijų

623 / Irmanto Kojelavičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šilko „paslapties“ drabužiai, egzotiškas keliones simbolizuojančios glaustinukės, šio vasaros sezono „topu“ vadinami akiniai nuo saulės mediniais rėmeliais – trys skirtingi autoriai susivienijo tam, kad Kauno „Akropolyje“ įsikūrusio „Admiral Club“ lankytojai išvystų intriguojantį mados šou.

„Klube tvyrojo koks 40 laipsnių karštis!" - juokavo renginyje kartu su „Girls Only“ merginomis naujausią savo muzikinę programą pristačiusi dainininkė Ingrida Kazlauskaitė.

Anot jos, šventė buvo perpildyta moteriškumo, o akių nuo Marijos Kelbauskaitės kurtų šortukų ir chalatėlių bei kūno linijas pabrėžiančių Radvilės Labutytės glaustinukių atitraukti negalėjo ne tik vyrai, bet ir dailiosios lyties atstovės. Tiek ypatingiems atvejams, tiek kasdienai skirtą aprangą, pasak I. Kazlauskaitės, papildė „Medinis Aš“ akiniai nuo saulės.

„Stengėmės renginyje mada besidominčiai publikai pristatyti aktualiausias vasaros naujienas", - apie „Admiral Club“ surengtą vakarą sakė jo vedėjas Tomas Grigaitis.

Pasimėgauti reginiu kartu su bičiuliais nusprendė ir šokėjas Saulius Skambinas bei plaukų stilistas Karolis Murauskas, mentalistas Nicholas Kin.

Dainininkė I. Kazlauskaitė prisipažino – jos, kaip naktinių pramogų gerbėjos, „stažas“ nėra didelis. Žinoma mergina į naktinį klubą pirmą kartą išėjo tik pradėjusi studijas.

„Kol mokiausi mokykloje, tėvai į diskotekas manęs neišleisdavo. O aš ir nebandydavau jiems prieštarauti – per langą naktį iš namų nesprukau nė karto!“ - juokėsi atlikėja.

Tačiau dabar jai klubinėtojų pamėgtose vietose tenka praleisti daug laiko.

„Koncertai, pasirodymai, šou... Bet į naktinius klubus ateinu ne tik dirbti. Kartais tiesiog pasimėgaujame muzika kartu su draugais“, - patikino I. Kazlauskaitė.

Renginio akimirkos Kauno klube „Admiral Club“ (61 nuotr.)
+55
Skaitykite daugiau