Atlikėjos Vashos karjeroje – posūkis: netrukus jos balsą gerbėjai girdės radijuje

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha
Gabrielė Rutkauskienė-Vasha
Šaltinis: Žmonės
2021-02-12 16:00
AA

Dainininkė, grožio specialistė, drabužių kūrėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir toliau stebina vis ilgėjančiu savo veiklų sąrašu. Nuo šio sekmadienio ji pradeda dirbti Kauno radijo stotyje „Tau“.

Gabrielė taps jau kurį laiką savo balsu radijo klausytojus džiuginančios Dominykos Krutkevičiūtės partnere. 102,9 FM bangomis duetą bus galima girdėti tris kartus per savaitę. Merginos populiarias temas nagrinės vakarinėse radijo laidose.

Vasha pasakoja, jog būti televizijos ar radijo dalimi buvo jos ilgametė svajonė. Prieš kelias savaites ji „Tau“ eteryje debiutavo kaip vienos laidos viešnia. Būtent po jos dainininkė sulaukė pasiūlymo tapti seniausios radijo stoties Kaune, transliuojamos nuo 1993 metų, dalimi.

„Sekmadienį sėsiu už pulto. Net neabejoju, kad viskas bus puiku, nes Dominyka tikrai padės, jei to netikėtai prireiks“, – įsitikinusi Gabrielė.

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Jos nebaugina nei daugybė nežinomų mygtukų, nei būtinybė eteryje kalbėti aiškia lietuvių kalba bei nedaryti klaidų.

„Tikrai save kontroliuosiu. Juk žinau, kad ne viską ir ne bet kaip galima viešai reikšti. Tiesa, pastaraisiais metais reikalavimai radijo laidų vedėjui yra gerokai liberalesni. Bet vietoje „biški“ labai stengsiuos sakyti „truputį“, – patikino pašnekovė.

Ji džiaugėsi, kad Valentino dienos vakarą praleis radijo eteryje. Ši šventė Gabrielei niekada nebuvo itin svarbi.

„Kad myli, reikia rodyti kasdien“, – įsitikinusi dabar asmeninį gyvenimą po devyniais užraktais sauganti mergina.

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha / Loretos Kondratės nuotr.

Gabrielė sako, jog nauja veikla – ne vienintelis jos sumanymas. Mergina planuoja atidaryti ir nuosavą grožio saloną, vėl pradėjo dainuoti.

„Karantinas aiškiai parodė, kad reik turėti ne vieną ir net ne dvi mėgstamas veiklas. Ir geriausiai būtų, kad jos „atstovautų“ skirtingas sritis. Jei yra draudžiami daryti kažką, tuomet turi alternatyvą“, – sako Vasha.

Šiek tiek daugiau laiko jai atsirado, kai dukrelė Adrija vėl pradėjo lankyti darželį.

„Tiesa, keltis anksti ryte vėl sunku, nes per kelis mėnesius įpratau ilgiau pamiegoti“, – pasakoja Gabrielė.