Atskleista „Hario Poterio“ žvaigždės Robbie Coltrane'o mirties priežastis

Robbie Coltrane'as / Vida Press, „Scanpix“ nuotr.
Robbie Coltrane'as / Vida Press, „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-23 09:16
AA

Spalio viduryje filmų apie burtininką Harį Poterį gerbėjus nuliūdino pasiekusi žinia apie šioje serijoje Hagridą vaidinusio Robbie Coltrane'o netektį. Dabar, praėjus truputį daugiau nei savaitei, paskelbta 72-ejų žvaigždės mirties priežastis.

Kaip rašo deadline.com, Robbie Coltrane'o mirties liudijime nurodyta, kad vyras mirė dėl daugybinio organų nepakankamumo.

Pranešama, kad aktorius taip pat sirgo sepsiu, apatinių kvėpavimo takų infekcija, 2 tipo cukriniu diabetu, kentėjo nuo širdies laidumo sutrikimų ir nutukimo. Visa tai kartu priartino R.Coltrane'ą prie gyvenimo pabaigos.

Nurodoma, kad Robbie mirtį Glazge užregistravo jo buvusi žmona Rhona Gemmell gimtuoju Anthony Roberto McMillano vardu. Pora išliko artima ir po skyrybų 2003 m., įvykusių po ketverių santuokos metų. Kartu jie susilaukė dviejų vaikų – 30 metų Spencerio ir 24 metų Alice.

Primename, kad škotų aktorius Robbie Coltrane'as, vaidinęs Hagridą visuose aštuoniuose filmuose apie Harį Poterį, mirė spalio 14 dieną. Jam buvo 72-eji.

Robbie Coltrane'as / „Scanpix“ nuotr.

Žinią apie Robbie mirtį „Deadline“ patvirtino jo agentė Belinda Wright.

„Hario Poterio“, „Džeimso Bondo“ ir serialo „Cracker“ žvaigždė mirė netoli savo namų Larberte, Škotijoje, esančioje ligoninėje. Ne vieną apdovanojimą pelnęs aktorius pastaruosius pora metų buvo silpnos sveikatos.

R.Coltrane'o gedi ne tik gerbėjai, bet ir šeima – sesuo Annie Rae, vaikai Spenceris ir Alice bei jų motina, buvusi Robbie žmona Rhona Gemmell. Artimieji dėkojo ligoninės, kurioje buvo gydomas aktorius, medicinos personalui „už rūpestį ir diplomatiškumą“, rašo mirror.co.uk.

Robbie Coltrane'as / Vida Press nuotr.

Škotijoje gimęs R.Coltrane'as buvo sėkmingas aktorius dar prieš imdamasis Hagrido vaidmens „Hario Poterio“ filmuose – jis vaidino detektyvą kriminaliniame seriale „Cracker“, taip pat sužibėjo dviejuose filmuose apie Džeimsą Bondą. Tačiau Hagrido personažas yra bene ryškiausias, pritraukęs daugiausia gerbėjų.

Po „Poteriados“ pabaigos R.Coltrane'as pasirodė tik keliuose filmuose, o 2012 m. dėl prastos sveikatos buvo priverstas keleriems metams apskritai stabdyti darbus. Vėliau, 2016 m., jis dar suvaidino keturių dalių televizijos dramoje „National Treasure“.

Robbie Coltrane'as, Emma Watson / „Scanpix“ nuotr.

2021-ųjų pabaigoje R.Coltrane'as pasirodė specialiame epizode, skirtame pirmojo „Hario Poterio“ filmo dvidešimtosioms metinėmis. Čia nesulaikė ašarų.

„Šie filmai yra palikimas. Juos žiūrėjo mano vaikų karta, kuri vėliau juos rodys ir savo vaikams. Taigi, jūs galėsite „Harį Poterį“ matyti ir po 50-ties metų – deja, manęs nebebus, bet Hagridas išliks“, – kalbėjo aktorius.

Aktorius, „Hario Poterio“ žvaigždė Robbie Coltrane'as (22 nuotr.)
+16