Atskleista, kaip pasiskirstė „X faktoriaus“ žiūrovų balsai: kas buvo finalų lyderiai?

„X faktoriaus“ superfinalas / V.Černiausko nuotr.
„X faktoriaus“ superfinalas / V.Černiausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-27 12:24
AA

Pirmąją Kalėdų dieną paaiškėjo šou „X faktorius“ nugalėtojas – daugiausiai žiūrovų simpatijų pelnė roko grupė „Spurr“. Moksleiviai iškovojo pagrindinį prizą – 15 tūkst. eurų ir galimybę kartu su pasaulyje lyderiaujančia įrašų kompanija „Universal Music Group“ išleisti singlą. O pasibaigus 10-ajam sezonui, atskleista ir kita paslaptis – kaip visų tiesioginių transliacijų metu balsavo TV3 žiūrovai?

Šie balsai paaiškėja tik po superfinalo, kai būna paskelbtas nugalėtojas. Informacija slepiama tam, kad mažiau palaikymo sulaukę nenuleistų rankų ir kovotų dėl geriausiojo titulo. Tikruosius žiūrovų balsus žino vos keli kūrybinės komandos nariai, o nuo vedėjų, teisėjų ir, žinoma, dalyvių bei personalo, jie yra kruopščiai slepiami.

Pažvelgus į balsavimo lentelę matyti, kad superfinale nugalėję „Spurr“ sulaukė 13907 balsų. II vietoje likusi Vytautė – 10172, o III vietą užėmęs Demianas – 6104 balsų.

„X faktorių“ nugalėjo grupė „Spurr“ / V.Černiausko nuotr.

IV vietą superfinale užėmęs Domantas pelnė 2640 balsų, o V-oje vietoje likusi Jausmė – 824 balsus. Primename, kad Domantas ir Jausmė projektą paliko pirmojo etapo metu, atlikus po vieną dainą.

Pažvelgus į balsavimo lentelę matyti, kad jubiliejinį sezoną nebuvo aiškaus lyderio. 1-osios tiesioginės transliacijos metu daugiausiai palaikymo sulaukė Gabrielė, antrosios – grupė „Spurr“, trečiosios – Demianas, o ketvirtosios tiesioginės laidos metu daugiausiai balsų pelnė Vytautė.

Beveik visų finalų metu (išskyrus ketvirtąjį) mažiausiai balsų surinkęs be kovos palikdavo šou. Kiti du stodavo prieš teisėjus. Atlikus išlikimo dainas, scenos profesionalai – Marijonas Mikutavičius, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas balsuodavo. Mažiau palaikymo sulaukęs, palikdavo šou. Jei būdavo lygiosios, teisėjai atskleisdavo, kaip balsavo žiūrovai. Mažiau balsų surinkęs, atsisveikindavo su projektu. O štai superfinale balsavo tik žiūrovai – teisėjai turėjo patariamąjį balsą.

2022-ųjų „X faktoriaus“ superfinalas (61 nuotr.)
+55

„X Faktoriaus“ dūzgėse – nugalėtojų „Spurr“ šlovės akimirkos (42 nuotr.)
+36