Atskleista, kodėl A.Pugačiova vėl pabėgo iš Rusijos: situacija vaikų mokykloje peržengė ribas

Ala Pugačiova su šeima / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Ala Pugačiova su šeima / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-05 19:01
AA

Dainininkė Ala Pugačiova antrą kartą išvažiavo iš Rusijos ir jau spėjo gauti Izraelio pilietybę. Kartu ji pasiėmė ir savo vaikus Lizą ir Harį. Nors pati atlikėja kol kas neįvardijo išvykimo priežasčių, dabar apie jas prabilo Alos draugė Liubovė Aksenova.

Rusijos dainininkės Alos Pugačiovos draugė, daug metų su ja dirbanti dizainerė Liubov Aksenova pasakojo, kad primadona antrą kartą iš Rusijos išvyko dėl savo vaikų. Anot moters, juos mokykloje pradėjo „nuodyti“ dėl to, kad A.Pugačiova palaiko savo vyrą Maksimą Galkiną, kuris smerkia nusikalstamą Kremliaus režimą.

A.Pugačiovos draugė Liubov Aksenova tai teigė komentare portalui News.ru.

Pasak jos, į mokyklą Rusijoje rugsėjį sugrįžę dvyniai Liza ir Haris mokykloje buvo kamantinėjami klausimais apie jų tėvą Maksimą Galkiną ir jo poziciją dėl karo Ukrainoje. Norėdama apsaugoti savo vaikus, Ala Pugačiova nusprendė kartu su atžalomis persikelti į Izraelį.

Ala Pugačiova, Maksimas Galkinas / „Scanpix“ nuotr.

„Vaikai norėjo taikos. Juk jie ėjo į mokyklą, ėjo savaitę, ir, kiek žinau, juos pradėjo nuodyti klausimais – kur tavo tėtis, kodėl? Hariui ir Lizai jau nebe treji metai, jie suaugę ir viską supranta. Jie grįžta namo, užduoda nevaikiškus klausimus, nerimauja“, – sakė Alos draugė L.Aksenova.

Pasak News.ru, kai A.Pugačiova išvyko iš Rusijos praėjusį kartą (2022 m. pavasarį), Liubov Aksenova palydėjo ją į oro uostą. Priešingai nei dabar.

„Šį kartą aš jos nelydėjau. Žinojau apie išvykimą, bet Ala paprašė neiti kartu.

Aną kartą ji išvyko į Ameriką, paskui į Izraelį – ten sprendė sveikatos problemą. Kokią, neturiu teisės pasakyti“, – pasakojo moteris.

Išvyko be atgalinio bilieto

Vasaros pabaigoje Ala Pugačiova grįžo į Rusiją, tačiau rugsėjo 29 d. su vaikais vėl buvo pastebėta Vnukovo oro uoste. Žiniasklaida pranešė, kad žvaigždė išskrido į Izraelį be atgalinio bilieto. Be to, dainininkė jau gavo Izraelio pasą, kuris galios iki kitų metų.

Alai Pugačiovai išduotas Izraelio pasas / „Telegraf“ nuotr.

Taip pat žinoma, kad A.Pugačiova ir M.Galkinas nusprendė nutraukti visus ryšius su Rusija. Skelbta, kad jie nusprendė parduoti savo pilį Gryazo kaime.

Išvykus primadonai, į ją vėl kreipėsi iš Ostankino propagandinės televizijos. Ten buvo transliuojama frazė : „Ala, kodėl tu apskritai buvai grįžusi?“

Kaip rašo unian.net, pati Ala Pugačiova pasakė, kad rusai buvo baudžiauninkai, o dabar tapo vergais.