Rusijai paskelbus M.Galkiną užsienio agentu – A.Pugačiovos pareiškimas: „Darote šalį atstumtąja“

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas / „Scanpix“ nuotr.
Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-18 17:51
AA

Rusijos Teisingumo ministerijai paskelbus, kad Maksimas Galkinas yra užsienio agentas ir už tai gauna pinigus iš Ukrainos, į situaciją sureagavo ir Ala Pugačiova. Ji pirmą kartą viešai pasisakė prieš karą Ukrainoje ir kreipėsi į Rusijos Teisingumo ministeriją, prašydama ir ją įtraukti į agentų gretas kartu su vyru.

Mylima rusų dainininkė Ala Pugačiova savo instagramo paskyroje paskelbė žinutę, kurioje prašo Rusijos Teisingumo ministerijos įtraukti ją į užsienio agentų sąrašą kartu su jos vyru Maksimu Galkinu.

„Kreipimasis į Rusijos Federacijos ministeriją.

Prašau įtraukti mane į mano mylimos šalies užsienio agentų gretas, nes aš solidari su savo vyru, garbingu, padoriu ir nuoširdžiu žmogumi, tikru ir nepaperkamu Rusijos patriotu, linkinčiu gimtinei klestėjimo, taikaus gyvenimo, žodžio laisvės ir nutraukti mūsų vaikinų žūtis dėl iliuzinių tikslų, kurie mūsų šalį daro atstumtąja ir sunkina mūsų piliečių gyvenimą“, – rašė A.Pugačiova.

A.Pugačiovos žinutė pasirodė praėjus dienai po to, kai Maksimas Galkinas, ne kartą pasisakęs prieš karą su Ukraina, Rusijos buvo paskelbtas užsienio agentu dėl politinės veiklos.

Rusijos Teisingumo ministerija teigė, kad jo užsienio finansavimo šaltinis yra Ukraina.

Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, A.Pugačiova ir M.Galkinas išvyko į Izraelį, o pastaruoju metu laiką leido Jūrmaloje, Latvijoje. Anot unian.net, į gimtinę dabar grįžo tik Ala. Nežinoma, ar jos vyras Maksimas Galkinas, šiuo metu išvykęs į gastroles, sugrįš – Rusijoje jis jau įtrauktas į neoficialų menininkų, nepritariančių agresyviai Putino politikai, „juodąjį sąrašą“.

M.Galkinas pasmerkė rusų okupantų žiaurumus, o A.Pugačiova kurį laiką tylėjo. Visgi Rusijai nepatiko ir primadonos tyla – tariamai tai, kad ji nepasisako kategoriškai už karą, reiškia jos solidarumą su Ukraina.